Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin v4.11.0 – Pinterest Otomatik Pin WordPress Eklentisi

Sınırsız sayıda resmi sabitleyin: Pinterest Otomatik Sabitleme Eklentisi, bir görüntüden yayındaki tüm resimlere doğrudan ilgilenen hesabınıza sabitlenebilir. Öne çıkan resmi bir pin olarak gönderin: Eklenti öne çıkan görüntüyü ilgi alanına sabitleyebilir. Zamanlanmış yayın desteği: sabitlenecek görüntüleri seçin ve zamanlanmış yayınınız yayınlandıktan sonra sabitlenir. 

Sadece Pinterest hesabınızı kurun ve unutun, çünkü Pinterest Automatic tüm sabitleme işlerini sizin için yapacak.

Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin v4.11.0 – Pinterest Otomatik Pin WordPress Eklentisi Özellikleri

Sınırsız sayıda resmi sabitleyin: Pinterest Automatic, yazılardaki doğrudan tüm resimlere doğrudan Pinterest hesabınıza sabitleyebilir.

Toplu Pin : Gönderiler toplu olarak sabitlemek için sıraya alınabilir. İstediğiniz gönderileri seçin; eklenti ayarlanan programa göre onları birer birer sabitleyecektir. Gönderi başına sabitlenecek görüntülerin sayısı birden herkese ayarlanabilir.

Otomatik Görüntüler algılama : Pinterest Otomatik, gönderinizdeki görüntüleri otomatik olarak algılar ve ardından hangi görüntülerin sabitlenmesi gerektiğine karar verebileceğiniz yerleri listeler.

Otomatik pano tespiti : Pinterest Otomatik, Pinterest hesabınızdaki panoları otomatik olarak algılar, böylece hangi panoya görüntüleri sabitlemek istediğinizi seçebilirsiniz.

Kuyruk Sistemi : Eklenti, kuyruğa sabitlemek için uygun olan görüntüleri sıraya sokar ve bunları rasgele aralıklarla ayırarak sabitler. Bu da sınırsız sayıda resmin sorunsuz şekilde sabitlenmesini sağlar.

Pinlerinizi otomatik olarak linkinize bağlayın: Tüm pinler direk olarak direk linkinize bağlanır, böylece herhangi bir Pinterest kullanıcısı pin üzerine tıkladığında, onu sitenizdeki postanıza yönlendirir. Pin bağlantısı hala sabit bir set linki veya özel bir alandan bir link olabilir. Görüntü, bilgisayardan yüklenen görüntüler gibi bir geri bağlantı olmadan da yüklenebilir.


Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin v4.11.0 – Pinterest Otomatik Pin WordPress Eklentisi Önizleme

https://codecanyon.net/item/pinterest-automatic-pin-wordpress-plugin/2203314

Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin v4.11.0 – Pinterest Otomatik Pin WordPress Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/KlRxDIPTq4e-3w


 

Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin v4.11.0 – Pinterest Otomatik Pin WordPress Eklentisi” için bir yorum

  • Eylül 29, 2019 tarihinde, saat 20:52
    Permalink

    Teşekkür ederim çalışıyor. Umarım içinde bir açık vs yoktur

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir