PixelMag v1.1.1 – Üç Sütun ve Duyarlı WordPress Dergisi Teması

Pixelmag üç sütunlu, duyarlı bir WordPress dergisi teması. Üç sütun, okuyucularınıza sayfalarda daha fazla içerik göstermesine yardımcı olur ve ilgili yazılar, sevdikleri içeriğin daha fazlasını getirir. Ayrıca, SEO ve hız için optimize edilmiş olup size büyük bir avantaj sağlar.

PixelMag v1.1.1 – Üç Sütun ve Duyarlı WordPress Dergisi Teması Özellikleri

Izgara Düzeni

PixelMag, gönderileri satırlar ve sütunlar halinde görüntüleyen ve kullanıcıların ana sayfadaki en çok gönderiyi görmesini ve fazladan sayfa görünümü oluşturmasını sağlayan yapılandırılmış bir ızgara düzenine sahiptir.

duyarlı

Bir daha asla tarayıcı boyutu veya cihaz uyumluluğu konusunda endişelenmeyin. PixelMag duyarlı, bu nedenle kullanıcılarınızın ne yaptığından bağımsız olarak mükemmel çalışır.

SEO Optimize Edildi

Google blog yazarlarının başa çıkması gittikçe zorlaşıyor, ancak PixelMag en iyi SEO sıralamasını almayı kolaylaştırıyor.

Seçenekler Paneli

PixelMag, MyThemeShop seçenekler panelini içerir, böylece temanızın her yönünü tek bir merkezi konumdan kontrol edebilirsiniz. Hiçbir şey daha kolay olamazdı.

Özel Widget’lar

Eklentilere gerek yok, yerleşik widget’larımızla, temanıza anında bir işlevsellik ekleyebilirsiniz.

Kısa kodlar

Güçlü yerleşik kısa kodlarımızı kullanarak yalnızca birkaç tıklatmayla yayınlarınıza şekillendirme veya gelişmiş işlevler ekleyin.

HTML5 / CSS3

Eski teknolojilerle geride kalmayın. PixelMag, HTML5 ve CSS3’ü kullanır, böylece her zaman en üst düzeyde olursunuz.


PixelMag v1.1.1 – Üç Sütun ve Duyarlı WordPress Dergisi Teması Önizleme

www.mythemeshop.com/themes/pixelmag/

PixelMag v1.1.1 – Üç Sütun ve Duyarlı WordPress Dergisi Teması İndir

https://yadi.sk/d/gTejTexkEdYssA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl