Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısalt & Para Kazan Scripti

Premium URL Shortener , birçok benzersiz özelliğe sahip bir PHP URL kısaltıcı komut dosyasıdır. Performans göz önünde bulundurularak sıfırdan inşa edilmiştir . Bazı özellikler arasında coğrafi hedefleme , premium üyelik , güçlü gösterge tablosu ve yönetici paneli ve hayalinizi kurmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracı bulunmaktadır. Ayrıca, her güncelleme ile daha iyi olmaya devam edecek!

Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısalt & Para Kazan Script Özellikleri

Sosyal Dostu

Bu senaryo artık çok daha kolay. Tüm sayfaların kendi küçük resimleri, benzersiz başlıkları, açıklamaları ve video yerleştirme kodları vardır (yalnızca Youtube). 

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

İle genişletilmiş lisans , script bir SaaS platformuna döner ve otomatik Stripe aracılığıyla tüm ödemeleri yönetir.

Yeni Takım Özelliği

Yeni ekip özelliği, üyeleri grubunuza davet etmenize ve bir ekiple aynı hesabı çalıştırmanıza olanak tanır. Bu işbirliği için mükemmel!

Paketler ve Bağlantı Döndürücü

Paket özelliği, bazı bağlantıları yeniden gruplandırmanıza olanak tanır ve size bunu insanlara gönderebileceğiniz özel bir bağlantı oluşturur. Bu özel bağlantı, paketteki tüm bağlantıları görmelerine ve kullanmasına olanak tanır. Bu yeni özellik, bir demetin rotator görevi görmesini sağlar. Özel bağlantı, bağlantıları rastgele döndürür ve kullanıcıyı paket içindeki kısa bağlantıya gönderir.

jQuery Geri Dönüşlü

URL kısaltıcı komut dosyası, güçlü javascript kitaplığı jQuery kullanılarak oluşturulur. Şaşırtıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için harika efektler eklenirken, web sitenizi spam’siz hale getirmek için bazı gelişmiş teknikler kullanılmıştır. Javascript devre dışı bırakıldığında komut dosyası otomatik olarak yedeklemeyi kullanır.


Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısalt & Para Kazan Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/premium-url-shortener/3688135

Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısalt & Para Kazan Script İndir

https://www120.zippyshare.com/v/ace91iSb/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir