Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısaltarak Para Kazandıran Script

Premium URL Shortener , birçok benzersiz özelliğe sahip bir PHP URL kısaltıcı komut dosyasıdır. Performans göz önünde bulundurularak sıfırdan oluşturulmuştur . Bazı özellikler arasında coğrafi hedefleme , premium üyelik , güçlü gösterge tablosu ve yönetici paneli ve hayalinizi kurmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracı bulunmaktadır. Ayrıca, her güncelleme ile daha iyi olmaya devam edecek!

Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısaltarak Para Kazandıran Script Özellikleri

Sosyal Dostu

Bu senaryo artık çok daha kolay. Tüm sayfaların kendi küçük resimleri, benzersiz başlıkları, açıklamaları ve video yerleştirme kodları vardır (yalnızca Youtube).

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

İle genişletilmiş lisans , script bir SaaS platformuna döner ve otomatik Stripe aracılığıyla tüm ödemeleri yönetir.

Yeni Takım Özelliği

Yeni ekip özelliği, üyeleri grubunuza davet etmenize ve bir ekiple aynı hesabı çalıştırmanıza olanak tanır. Bu işbirliği için mükemmel!

Paketler ve Bağlantı Döndürücü

Paket özelliği, bazı bağlantıları yeniden gruplandırmanıza olanak tanır ve size bunu insanlara gönderebileceğiniz özel bir bağlantı oluşturur. Bu özel bağlantı, paketteki tüm bağlantıları görmelerine ve kullanmasına olanak tanır. Bu yeni özellik, bir demetin rotator görevi görmesini sağlar. Özel bağlantı, bağlantıları rastgele döndürür ve kullanıcıyı paket içindeki kısa bağlantıya gönderir.

jQuery Geri Dönüşlü

URL kısaltıcı komut dosyası, güçlü javascript kitaplığı jQuery kullanılarak oluşturulur. Şaşırtıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için harika efektler eklenirken, web sitenizi spam içermeyen bazı gelişmiş teknikler kullanılmıştır. Javascript devre dışı bırakıldığında komut dosyası otomatik olarak yedeklemeyi kullanır.

Yeni Açılış Sayfaları

Komut dosyası artık Youtube, Vine, Dailymotion, vb . Medya URL’leri için otomatik olarak özel sayfa oluşturuyor. Kullanıcılar artık özel bir açılış sayfası oluşturabilir ve bu ücretli bir özellik olabilir.

Özel servis

Bu komut dosyasını kendi amacınız için mi kullanmak istiyorsunuz? Sorun değil. Yönetici panelinde özel seçeneği etkinleştirmeniz yeterlidir; yalnızca siz ve yalnızca oluşturacağınız tüm hesaplar siteye erişebilir ve özellikleri kullanabilir.

Bookmarklet ile URL Yer İşaretleme Sistemi

URL’ler otomatik olarak kayıtlı kullanıcılarla ilişkilendirilir ve gelecekteki erişim için hesaplarına kaydedilir. Kullanıcılar artık bir yer işareti aracını yer işaretleri çubuğuna sürükleyebilir ve görüntüledikleri sitenin URL’sini anında kısaltabilir.

Anonim Kullanıcı Geçmişi 

Anonim kullanıcılar artık kayıt olmadan son 10 URL’sini takip edebilirler. Bu seçenek yönetici panelinden kolayca etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.


Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısaltarak Para Kazandıran Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/premium-url-shortener/3688135

Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısaltarak Para Kazandıran Script İndir

https://www120.zippyshare.com/v/ace91iSb/file.html


 

Premium URL Shortener v5.6.5 – Link Kısaltarak Para Kazandıran Script” için 2 yorum

 • Nisan 26, 2020 tarihinde, saat 18:07
  Permalink

  Link kısaltıp para kazanmayı herkese öneririm. Biraz zaman harcamanız gerekebilir ama bedavaya hiç bir şey yok. Bu da bir meslek sonuçta. Bol kazançlar.

  Yanıtla
 • Mayıs 1, 2020 tarihinde, saat 15:50
  Permalink

  merhaba link yenilermisiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir