Real Places v1.7.4 – Duyarlı WordPress Emlak Teması

Gerçek Yerler Emlak web siteleri için premium bir WordPress teması. Amaca yönelik bir tasarıma sahiptir ve çeşitli gereklilikleri yerine getirmek için esneklik ve özelleştirilebilirlik ile iyi tasarım varyasyonları sunar. Bu tema, Emlakla ilgili tonlarca faydalı özellik ile birlikte gelir.

Emlak dükkanınız var ve web sitesinimi oluşturmak istiyorsunuz? Bu temayı almadan önce deneyerek özelleştirerek, tüm özelliklerini deyenebilirsiniz. Eğer sizin istediklerinizi karşıyorsa temayı satın alabilirsiniz.

Bu tema, birden çok özelliği görüntülemek için çeşitli sayfa şablonları içerir. Bu şablonlar, herhangi bir gereksinimi karşılamak üzere özellikleri filtrelemek ve sıralamak için kapsamlı meta kutular içerir. Temel olarak, herhangi bir düzende herhangi bir sayıda özellik içeren bir sayfa oluşturabilirsiniz ve bu özellikler herhangi bir tür, durum, konum ve özellik VEYA bunların bir kombinasyonu olabilir. Yatak odaları, banyolar, fiyatlar vb. Bilgileri temel alarak filtre uygulayabilirsiniz.

Emlak Detay Sayfası için 3 Farklı Varyasyon

Bu tema, özellik detay sayfası için 3 farklı tasarım varyasyonu sunar. Tema seçeneklerinden herhangi bir varyasyon arasında geçiş yapabilirsiniz.

Meta Kutular Kullanımı Kolay

Real Places teması, zengin meta kutuları kümesi sağlar, bir özelliğe bilgi ve medya dosyaları eklemenizi ve değiştirmenizi kolaylaştırır.

Ek Detaylar Meta Kutular

Gerçek Yerler, bir mülkle ilgili ek detayları eklemek / değiştirmek / kaldırmak için kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Bu özellik, özellikle başka hiçbir meta kutusunun bulunmadığı belirli bir bilgi türünü eklemek için birçok şekilde kullanılabilir.

Mülkiyet Ekleri

Bir mülke ek olarak çeşitli dosya türleri (pdf, ofis belgeleri, resimler vb.) Sağlayabilirsiniz. Bu özellik, bir mülk hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmak için çeşitli yenilikçi şekillerde kullanılabilir.

Kat planları

WordPress yönetici tarafında özellik ekleme / düzenleme sayfasında sağlanan çok sezgisel bir kullanıcı arayüzü kullanarak bir mülkle ilgili kat planları ekleyebilirsiniz. Her kat planı kendi tanımına, resmine, fiyatına ve boyut, yatak, banyo vb. Diğer özelliklere sahip olabilir.

Emlak Detay Sayfasında Benzer Özellikler

Geçerli özelliklere benzer özellikleri görüntülemek için özellik özellikleri sayfasında benzer özellikler modülünü gösterebilirsiniz.

Çeşitli Özel Widget’lar

Bu tema, bir emlak web sitesinde ihtiyaç duyulan çeşitli özel widget’ları sağlar ve destekler.

Özellik Detay Sayfasında Çocuk / Alt Özellikler Desteği

Çocuk mülkleri desteği sağlanır, böylece her birini farklı bilgiler ve fiyatlarla göstermek için büyük alt yapıya sahip alt yapı ekleyebilirsiniz. Örneğin, her biri farklı yatak odaları, banyolar, alan ve fiyat içeren 3 farklı tipte daireye sahip bir bina.

Ajanları Görüntülemek için 3 Farklı Yerleşim

Bu tema, aracıları 2 sütunda, 3 sütunda ve 4 sütunda görüntülemek için üç 3 farklı sayfa şablonu içerir.


Real Places v1.8.0 – Duyarlı WordPress Emlak Teması Önizleme

www.themeforest.net/item/real-places-responsive-wordpress-real-estate-theme/12579089

Real Places v1.8.0 – Duyarlı WordPress Emlak Teması İndir

https://yadi.sk/d/Dql10CsPDbBSBg


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir