Report v1.2.1 – Son Moda Haber Düzeni WordPress Teması

Rapor, gezinme ve kategoriler için net renkler içeren çift sütunlu, modaya uygun bir haber düzeni WordPress teması, tüm cihazlarda ve tarayıcı boyutlarında ve her zamanki dahil olan MyThemeShop widget’larında, kısa kodlarında ve desteğinde çalışan sıvılara duyarlı bir ekrandır.

Report v1.2.1 – Son Moda Haber Düzeni WordPress Teması Özellikleri

Haber Düzeni

Ana sayfa ziyaretçilerine birden fazla makale göstermek için yapılandırılmış Rapor, bir haber stili, çift sütun düzeni içerir.

Öne Çıkan Kaydırıcı

JQuery kaydırıcısı, sayfa görüntülemelerini üst düzey içeriğinize yönlendirmek için seçtiğiniz bir kategoriyi temel alarak öne çıkan yayınlarınızı gösterir.

Duyarlı

Değişen koşulları otomatik olarak ayarlayan Report, tarayıcıları, ekran boyutlarını ve işlevselliği bir esinti ile ele alıyor.

SEO Optimize Edildi

Tüm MyThemeShop temaları gibi, Rapor da arama motorları sıralaması için optimize edilmiştir ve sitenizin en üst seviyeye çıkmasına ve web’de öne çıkmasına yardımcı olur.

Hafif kutu

Medya açısından zengin içeriğiniz varsa, Lightbox içeriğinizi şık bir şekilde göstermeye ve kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya yardımcı olacaktır.

Özel Widget’lar

Tüm MyThemeShop temaları gibi, Rapor da blog oluşturma deneyiminizi güçlendirmek için geliştirdiğimiz özel widget’ları içerir.

Seçenekler Paneli

Temanızın tüm yönlerini, birkaç tıklamayla blogunuzu özelleştirmenizi ve düzenlemenizi sağlayan merkezi seçenekler panelinden kontrol edin.


Report v1.2.1 – Son Moda Haber Düzeni WordPress Teması Önizleme

www.mythemeshop.com/themes/report/

Report v1.2.1 – Son Moda Haber Düzeni WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/X_X5Yc49CRmo3w


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir