Ronneby v2.4.4 – Yüksek Performanslı WordPress Teması

Görünür Besteci Üzerine Oluşturulan Son Derece Pratik Multifaces WordPress teması WordPress four.2.2 incelendi ve onaylandı. WP three.5’e uygun + Konforunuzla ilgili net ve basittir. Görünür Besteci Kenar çubukları, yüksek paneller ve temel içerik malzemelerini kullanmak için bir çok seçenek…

Ronneby – Çok Amaçlı Yaratıcı Kurumsal WordPress Teması, benzersiz ve şık bir web sitesi oluşturmanız gerekirse 1 numaralı tercihiniz. 50+ yaratıcı, kurumsal, blog, portföy, galeri, mağaza, tek tıklamayla demo yükleme özelliğine sahip önceden oluşturulmuş demolar ve birlikte verilen WPBakery Sayfa Oluşturucu, Kaydırıcı Devrimi ve diğer premium eklentiler, projenizi kolay ve hızlı yapmanıza olanak tanır.

Ronneby v2.4.4 - Yüksek Performanslı WordPress Teması Önizle

Paket içeriğinde hazır demo şablonları beğenip düzenleyip kurabilirsiniz.

Slider temasında ki özelliklerle fark yaratacaksınız. Ön uç düzenleyici ve 40+ DFD özel kısa kod içeren Drug-n-drop görsel sayfa oluşturucu, istediğiniz herhangi bir sayfayı oluşturmanıza olanak sağlar. Gelişmiş duyarlı seçenekler sayfanızı mobil uyumlu hale getirecektir.

Ronneby v2.4.4 - Yüksek Performanslı WordPress Teması Önizle

Güçlü tema seçenekleri paneli, her sayfa türü, taksonomi, başlık ve daha pek çok şeyin kontrolünü sağlar. Restoran, Avukat, Ajans, Sağlık, Mağaza, Spor, Uygulama, Blog, Haberler, Portföy, İnternet sayfası demosundan birini seçin.

 

---------- 06-11-2018 V 2.4.4 -------------------
1. WPBakery Page Builder v.5.5.5 güncellendi
2. WooCommerce şablonları güncellendi v.3.5.1


Ronneby v2.4.4 – Yüksek Performanslı WordPress Teması Önizle

https://themeforest.net/item/ronneby-highperformance-wordpress-theme/11776839

Ronneby v2.4.4 – Yüksek Performanslı WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/6T_e-fjjDkCE4w


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir