Saxon v1.3.5 Viral İçerik Bloğu ve Dergi için WordPress Teması

Saxon, kendi kişisel blogunuza veya dinamik dergi sitenize dönüştürülmeye hazır ve bekleyen temiz, zarif ve duyarlı bir WordPress temasıdır.

Gerçek zamanlı WordPress Customizer önizlemesi ve sürükle ve bırak özelliğine sahip 26 adet yeniden kullanılabilir ana sayfa bloğu ile herhangi bir blog sitesi oluşturun, yazı düzenlerinizi ve stillerinizi benzersiz bir görünüm ve his oluşturmak için yönetin. Yayınlarınızı farklı şekillerde göstermek için 11 mevcut Blog liste düzenini kullanın. WordPress özelleştiricisinde gerçek zamanlı önizlemeli çoklu Tema Ayarlarını kullanarak temanızı özelleştirin.  Ajax Load More özelliği ile sayfa yeniden yüklemeden blog yazılarında gezinin, 1 tıklamayla herhangi bir demo web sitesini içe aktarın …

Saxon WordPress teması, sadece birkaç tıklamayla basitten karmaşığa (kişisel blog, dergi, dosya kataloğu, medya kataloğu, haber sitesi veya başka herhangi bir başka) herhangi bir içerik odaklı web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Kodlamaya gerek yok! Dedenimizi bile kullanabilmemiz için tema oldukça acemi dostudur.

Canlı Önizleme  Saxon v1.3.5 İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir