Sendy v4.0.3.1 – Müşterilere E-posta Bülten Bildirim Scripti

Sendy, Amazon Basit E-posta Hizmeti (SES) aracılığıyla izlenebilir e-postalar göndermenizi sağlayan, kendi kendine barındırılan bir e-posta bülten uygulamasıdır . Bu, teslim edilebilirlikten ödün vermeden delicesine düşük bir fiyata doğrulanmış toplu e-postalar göndermenizi mümkün kılar.

Bültenleri 100x ucuza gönder

Sendy, Amazon SES üzerinden 10.000 e-posta başına yalnızca 1 ABD Doları tutarında hızlı, çok iş parçacıklı e-postalar gönderir. Pahalı e-posta kampanyaları için ödeme yapmaktan çekinmeyin ve aynı zamanda yüksek teslimat hızının tadını çıkarırken, ana makineniz tarafından belirlenen limitleri unutun. Paranın karşılığını en iyi bang!

Güzel raporlar

Güzel bir biçimde biçimlendirilmiş bir raporda her kampanyanın ve otomatik cevaplayıcının sonuçlarını görün. Grafikler ve veriler içeren açılır, tıklamalar, zıplamalar, şikayetler ve ülkeleri görselleştirin. Abonelerin bölümlerini yeniden hedefleme için raporunuzdan dışa aktarabilirsiniz.

Beyaz etiketli müşteri hesapları

Birden fazla ürün veya hizmeti mi yönetiyorsunuz? Sendy ile, bunları gruplar halinde ya da ‘markalar’ olarak adlandırdığımız şekilde düzenleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak müşterinize kendi markalarına erişim izni verin ve bültenleri belirlediğiniz bir fiyata kendi başlarına göndermelerini sağlayın. Aylık gönderim sınırlarını ayarlayabilir ve müşteri ayrıcalıklarını ayarlayabilirsiniz.

AutoCevap

Belirlediğiniz zaman aralıklarında abonelerinizi otomatik olarak takip etmek için, damla kampanyalarında bir dizi e-posta ayarlayarak pazarınızı otomatikleştirin. Veya her yıl belirli bir tarihte e-posta gönderebilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Abonelerinizi ve markanızı akıllarında tutun.

 


Sendy v4.0.3.1 – Müşterilere E-posta Bülten Bildirim Scripti Önizleme

https://sendy.co/

Sendy v4.0.3.1 – Müşterilere E-posta Bülten Bildirim Scripti İndir

https://yadi.sk/d/gVixmlFxJ1Jquw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir