Sewell v1.7 – Premium Fotoğrafçılık WordPress Teması

Sewell, nefes kesen ve mükemmel bir kullanıcı dostu fotoğrafçılık web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak amacıyla zemin seviyesinden tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu tema ağırlıklı olarak mükemmeliyetçiler tarafından detaylara verilen özen ile hazırlanmıştır.

Sewell v1.7 – Premium Fotoğrafçılık WordPress Teması Özellikleri

Tamamen Sosyal Medya Entegre

Özel olarak yaratılmış sanat eserlerinizi sosyal medya paylaşım özelliği ile paylaşın ve başkalarının çalışmanızı kucaklamasını sağlayın.

Gelişmiş Tema Seçenekleri

Kodlama bilgisi olmadan web siteleri oluşturmanıza izin veren bölümler halinde özenle düzenlenmiş birçok seçenek.

Görsel Sayfa Oluşturucu

WordPress için Visual Composer Page Builder, site içeriğinde size tonlarca çalışma süresi kazandıracak ön uç ve arka uç sayfa oluşturucu eklentisini sürükle ve bırak.

Live Customizer’da Sınırsız Renk

Sewell renkli bölümde iyi organize edilmiş. Her parça rengini Özelleştirici’de canlı önizlemeden değiştirebilirsiniz. Böylece, anında değiştiğini görebilirsiniz.

Çok sayıda Kısa Kod mevcut

Temamız, çoğu kullanıcı dostu görsel besteci sayfa oluşturucu eklentisiyle yüksek oranda tümleşiktir. Her kısa kod iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanlara sahiptir.

İletişim Formu 7

Sewell, İletişim Formu 7 eklentisi ile rahat. 7 numaralı iletişim formunu katı bir şekilde takip ettik, bu nedenle basitlik özelliğini güçlü seçeneklerle asla kaybetmeyeceksiniz.

Seo Optimize Edildi

Sewell teması mükemmel arama motorları algoritmalarını destekler. SEO başarılı bir iş çalıştırmak için en önemli kısmıdır. Organik aramalar yalnızca ömür boyu kalır.

Google fontları ve özel premium fontlarınızı yükleyin

Temamız Google fontlarıyla mükemmel bir şekilde bütünleşmiş ve kullanımı kolay seçenekler. Şimdi google’dan 790+ yazı tipi seçebilirsiniz. Ayrıca, kendi premium fontlarınızı kendi sunucunuza yükleyin.

Gelişmiş Tipografi

Sewell teması, tema seçenekleri panelinde bulunan gelişmiş tipografi ayarlarına sahiptir. Yazı tipi ağırlıkları, satır yükseklikleri ve CSS özelliklerini ne eklemek istediğinizi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Google Harita

Google Haritasını genişleten temamız Google Maps API’leri ile daha da fazla ortaya çıkıyor. Artık, bir google harita alanı içinde çok sayıda ilgili seçeneği gösterebilirsiniz.

FontAwesome & Çizgi Simgeleri.

Tema, kolay simge toplama alanından FontAwesome simge kütüphanesi ve Çizgi Simgeleri içerir. Önceden gömülü font simgeler kütüphanesini kullanarak çeşitli simgeler seçebilirsiniz.


Sewell v1.7 – Premium Fotoğrafçılık WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/sewell-photography-photography-wordpress/19495129

Sewell v1.7 – Premium Fotoğrafçılık WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/NAMtfh6D-UG3bA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir