Slidea – Süper Akıllı Duyarlı jQuery Slider Eklenti Scripti

Slidea sadeliği, verimliliği ve yeniliği göz önünde bulundurarak, web siteniz için mükemmel bir kaydırıcı çözüm olarak geliştirilmiştir. JQuery, GSAP ve Animus kullanılarak inşa edilen kaydırıcının eşsiz hareket tasarımı deneyimi sunması garanti edilir.

HAZIR ŞABLONLAR

İşinizde size yardımcı olmak istiyoruz. Bu yüzden Slidea için hazır kullanım örnekleri içerdik ve bu sayede işinize devam etmenizi kolaylaştırıyoruz.

AKILLI VE BASİT

Slidea, özel animasyonlar oluşturmak için sözdiziminin ne kadar basit olmasından dolayı şaşırtıcıdır. Kaydırıcınızın herhangi bir öğesi için güzel özel animasyonlar oluşturmak için karmaşık JavaScript öğrenmenize gerek yoktur. Önceden ayarlanmış 50’den fazla animasyonunuz var ve anında kendi animasyonlarınızı yazabilirsiniz. Sizin için işleri basit tutmayı seviyoruz.

ETKİN’E DOKUNUN

Dokunma etkileşimleri herhangi bir web sitesi için önemlidir. Slidea, tüm dokunmatik cihazlarda kesintisiz, mobil uyumlu bir deneyim sunar.

HER ŞEYİ CANLANDIRIN

Bir slaydın içindeki herhangi bir şey, 50+ animasyon hazır ayarlarından biri veya güzel özel animasyonlar kullanılarak canlandırılabilir.

KULLANIMA HAZIR

Slidea için kullanılan tüm varlıklar indirmeye dahildir! HTML, CSS, SASS, JS, CoffeeScript, Resimler ve Yazı Tipleri.

İYİ BELGELENMİŞ

Slidea hakkında bilmeniz gereken her şey, canlı örnekleri içeren dokümantasyonu takip etmek için kolay bir yerde bulunabilir.

ACEMİ DOSTU

İster acemi olun, ister gelişmiş bir geliştirici olun, mükemmel bir geliştirme deneyimi için izlemesi kolay kılavuzlar sunuyoruz.

ÖNYÜKLEME VE TEMEL

Slidea, herhangi bir ön uç çerçeveyle uyumludur ve hem Bootstrap hem de Foundation ile test edilmiştir.

TAMAMEN KATMANLI

Kolayca konumlandırılabilen, boyutlandırılabilen ve canlandırılabilen görüntü ve html katmanlarıyla güzel duyarlı slaytlar tasarlayın.


Slidea – Süper Akıllı Duyarlı jQuery Slider Eklenti Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/slidea-a-super-smart-responsive-jquery-slider-plugin/17280222

Slidea – Süper Akıllı Duyarlı jQuery Slider Eklenti Scripti İndir

https://yadi.sk/d/_D9Cg4dOiONKsw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir