Söz Ücretsiz İzleme – Söz Son Bölüm Ücretsiz İzleme

Merhabalar bugün sizlerle Söz Dizisi’ni izleyip isteyipte Blue TV ücretinden dolayı izleyemeyenlere yardımcı olmak için bu yazıyı hazırlıyoruz.

Telefondan ya da bilgisayardan basit bir ayar yaparak Söz Dizisi‘ni Youtube üzerinden istediğiniz kalitede izleyebilirsiniz.

 Peki Bu Nasıl Olacak?

Bildiğimiz gibi Söz Dizisi‘nin resmi Youtube Kanalı mevcut. Bu kanalda Söz Dizisi Fragman, Söz Dizisi Bölümlerden Kesitler yayınlanıyor. Söz Dizisi Blue Tv’ye taşınmış olsada aslında taşınmamıştır. Söz Dizisi‘nin bölümleri Youtube Kanalında paylaşılmaktadır. Sadece Türkiye’ye gizli olarak yayınlanmaktadır. Biz Türkiye dışında bir ülkeden bağlantı  sağladığımızda Söz Dizisi’nin bölümlerini Youtube Kanalında görebileceksiniz.

Telefonlarda bunu yapmanın en kolay yonu Vpn Uygulamasıdır. 

VPN kullanmayı bilmiyor ya da makalenin devamını okumadan VPN uygulamasını indirmek için Vpn Nedir? Nasıl Çalışır? Nasıl Kurulur? – Ücretsiz Vpn Kurulum Rehberi adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Söz Youtube Kanalından Bir Kaç Görüntü

Gördüğünüz gibi VPN uygulamasına açmadan SÖZ YOUTUBE hesabına giriş yaptığımızda normal kısa videolar gözüküyor. Bölümler Türkiye için gizlendiği için gözükmüyor. Şimdi VPN uygulamasını açarak tekrar Söz YOUTUBE  sayfasını ziyaret edelim.

Gördüğünüz gibi VPN açık olduğunda Söz Dizisini Youtubeden Ücretsiz İzleyebiliriz.

Söz Vpn İndirmek Buraya Tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir