Split v1.1.1 – İnci Beyazı Minimal ve Net WP Teması

Bölünmüş, ana sayfada işlevsel bir çift kenar çubuğu ve çift posta düzeni içeren incili beyaz, minimal ve net bir WordPress temasıdır. Maksimum kullanıcı deneyimi, reklam geliri ve okunabilirlik için optimize edilmiş bir tasarıma sahip olan Split, blogunuzu bir üst düzeye taşıyacaktır.

Split v1.1.1 – İnci Beyazı Minimal ve Net WP Teması Özellikleri

Dinamik Ana Ekran

Ana sayfa dinamik olarak yapılandırılmıştır, böylece bir kılavuz yazı ekranı veya bir sütun yazı ekranı ya da her iki formatın karma bir ekranını seçebilirsiniz!

Duyarlı

Bölünmüş, tamamen duyarlı ve herhangi bir cihazda veya ekran boyutunda en iyi kullanıcı deneyimi için kendini optimize eder.

Seçenekler Paneli

Diğer temalar, karmaşık düzenleyiciler veya kod değiştirme ve dosya yükleme gerektirir, ancak Split, kolayca yapılandırmanıza izin veren yerleşik bir seçenekler paneline sahiptir.

Özel Widget’lar

Split ile ilgili her şey kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, bu yüzden kullanmanız için en popüler özel widget’ları dahil ettik.

Kısa kodlar

Split’in içerdiği kısa kodlar, alıntılar, düğmeler ve daha fazlası gibi öğelerle kalp atışı ve sayfalar oluşturmanıza ve biçimlendirmenize olanak tanır.

Tercüme Hazır

Birden fazla dil daha fazla ziyaretçi anlamına gelir ve daha fazla ziyaretçi daha fazla gelire eşittir; bu nedenle, küresel bir izleyici kitlesine ulaşma konusunda size yardımcı olmak için Split çevirisini hazır hale getirdik.

SEO Optimize Edildi

SEO hala web üzerinde daha fazla trafik için arama trafiği muhasebe ile, tüm blogların can damarıdır. Size bir avantaj sağlamak için, Split SEO’yu optimize ettik.


Split v1.1.1 – İnci Beyazı Minimal ve Net WP Teması Önizleme

www.mythemeshop.com/themes/split/

Split v1.1.1 – İnci Beyazı Minimal ve Net WP Teması İndir

https://yadi.sk/d/dORYIs_Nz8k7dQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir