Spotify Premium Apk İndir – Spotify Premium Son Sürüm – Temmuz 2019

Spotify Premium Apk mı arıyorsunuz? Spotify Premium’u ücretsiz kullanmak ister misiniz? Eğer evet ise, o zaman doğru yere geldiniz çünkü burada Spotify Premium Mod apk paylaşacağız.

Spotify çevrimiçi bir müzik yayını hizmetidir. Spotify’da, farklı ülkelerden ve farklı dillerden gelen 3 milyondan fazla şarkıyı yayınlayabilirsiniz. Spotify, 2006 yılında Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kuruldu. Haziran 2019 itibariyle 140 milyon civarında aktif kayıtlı kullanıcıya sahiptir.

Spotify 2 farklı sürümde geliyor:

  1. Premium Aylık Abonelik Hizmeti.
  2. Ücretsiz Ömür Boyu Hizmeti (Reklam İçerir).

Spotify Premium Uygulaması Nedir?

Spotify Premium Apk, 3. taraflarca yapılan Spotify App Modded sürümüdür. Spotify Mod’u kullanarak, Spotify Premium özelliklerini Premium Abonelik olmadan kullanabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir şarkıyı çalabilir, ayrıca çalma listeleri bulabilir ve duyabilir, yeni müzik keşfedebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve düzenleyebilir, müzik ve çalma listelerini paylaşabilir ve Spotify’ın Radyo özelliğinin seçtiği melodileri dinleyebilirsiniz. kaliteli müzik.

Spotify Premium Uygulama Özellikleri

Günlük bir Spotify kullanıcısıysanız, Spotify’ın ücretsiz sürümünü kullanmak için ne kadar rahatsız edici olduğunu zaten biliyorsunuz, bu yüzden bu sorunu çözmek için bu Spotify Premium Mod APK’yı kullanabilirsiniz. Spotify Premium Apk burada bir çok Premium özellik ile birlikte geliyor. Spotify kullanırken herkesin kullandığı en kullanışlı özellikleri paylaştım.

Spotify Reklamsız Müzik Dinleme Özelliği

Spotify Premium Apk İndir - Spotify Premium Son Sürüm - Temmuz 2019

Bu Modded Spotify Premium Apk’ta, hiçbir reklam görmeyeceksiniz çünkü bu uygulamadaki tüm reklamları kaldırılmış modudur ve bence bu herkesin müzik dinlerken reklamlardan nefret ettiği için bu uygulamanın en iyi özelliği. Genellikle, Spotify’ın ücretsiz sürümü çok sayıda reklam içerir ve bu çok rahatsız edicidir, ancak bu reklamsızdır, bu yüzden buna bayılacaksınız.

Yüksek Kalite Müzik Dinleyin

Spotify Premium Apk İndir - Spotify Premium Son Sürüm - Temmuz 2019

Bu Spotify Mod ile, her bir parçayı çok Yüksek Ses Kalitesiyle dinleyebilirsiniz, diğer taraftan Spotify Ücretsiz hali kaliteli şarkıları çalmanıza izin vermiyor. Buda uygulamanın en güzel 2. özelliği oluyor.

Herhangi Bir Şarkıyı Çal

Spotify ücretsiz bizim istediğimiz herhangi bir şarkıyı çalmamıza izin vermiyor ama bu Spotify  Apk Modunda bu özelliğik eklenmiş durumda. Bu sayede eğer Spotify Premium Apk kullanıyorsanız, o zaman bu özelliğin istediğiniz şarkıyı arabilir ve yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

Etkin Arama

Spotify Premium Apk İndir - arama özelliği

Bu Spotify Premium uygulamasına, bu özelliği kullanarak herhangi bir şarkının sinir bozucu bölümünü kolayca atlayabilirsiniz. Spotify ücretsiz uygulaması size sınırlı özellikler sunar ve yalnızca sınırlı bir süre için şarkılar arayabilir, ancak bu mod uygulamasını kullanırsanız endişelenmeyin, daha sonra sınırsız zaman ve sınırsız şarkı arayabilirsiniz.

Sınırsız Atlama ve Karıştırma

Spotify Premium Apk İndir - Ücretsiz atlama özelliği

Resmi Spotify uygulamasında bildiğimiz gibi, şarkıları birkaç kez yalnızca atlar ve karıştırırız ve daha fazla atlamak istiyorsak, uygulama premium bir abonelik ister veya size reklam gösterir, ancak endişelenmeyin. Bu kısıtlamayı kaldırdık ve burada sağlanan Spotify Premium Apk kullanıyorsanız, şarkıları sınırsız süre için atlayıp karıştırabilirsiniz.

Spotify Mod Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Spotify Mod’u kurmak, herhangi biri tarafından yapılabilecek en basit işlemdir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki yazıdaki adımları takip etmektir.

  1. Apk dosyasını indirin.
  2. Uygulamayı kur dediğinizde bilinmeyen kaynak ayarını açmanız gerekiyor. Bilinmeyen Kaynaklara İzin ver Özelliği‘ni daha önce açtıysanız direkt kurabilirsiniz. Açık olmayanlar için telefon sizi yönlendirecektir.
  3. Şimdi, indirilenler klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için APK dosyasına tıklayın, ardından Install (Kur) düğmesine tıklayın.

Spotify Premium Apk İndir - Spotify Premium Son Sürüm - Yükleme

  1.  Spotify mod apk açın.
  2. Ardından ücretsiz kayıt düğmesine tıklayın.
  3. Şimdi e-posta adresinizi ve şifrenizi girin, daha sonra şimdiki tarihinizi ve cinsiyetinizi girin.
  4. Sonunda ismini yaz. Bitti! Şimdi Spotify‘ın tadını çıkabilirsiniz.

Spotify Premium Apk İndir - Spotify Premium Son Sürüm - Yükleme 2

Uygulamalar ve adımlar bu kadar basit. Sorun yaşadığınız takdirde yorumlarda sorunlarınızı ve önerilerini paylaşabilirsiniz. 🙂

Spotify Premium Apk İndir 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir