Stock Manager Advance with All Modules v3.4.25 – Stok Yönetim Scripti

Tüm yönetici (Stok ve POS) ile Stok Yöneticisi Avansı, satış ve envanterinizi sitede yönetmenize izin veren PHP / jQuery tabanlı bir web uygulamasıdır.

Mağaza Modülü, ürünlerinizi web sitenizden kolayca çevrimiçi satmanıza, PayPal ve Skrill ödemelerini kabul etmenize izin vererek SMA’yı bir sonraki seviyeye getirir. Bu modül, müşterinizin satışlarını, tekliflerini ve ödemelerini yönetmesine yardımcı olur.

POS (Satış Noktası) Modülü, personelinizin ürünlerinizi kolayca satmasına ve kredi kartı ödemelerini kabul etmesine yardımcı olur. İnternet bağlantısı olan cihazınızdan pos’a kolayca erişin ve bu modül dokunmatik ekran dostudur.

Hisse senedi bilgilerinizi güncelleyin, satın alım yapın ve ofiste, evde, depoda veya hareket halindeyken her yerden satış verilerini görüntüleyin. İnternet bağlantısı olan bir cihaza erişmek için ihtiyacınız olan her şey.

Stok Yöneticisi Advance yerleşik Fatura ve Envanter Sistemi vardır. Fatura Sisteminde Vergi ve İndirimler bulunmaktadır. Bunlar vergileri ve indirimleri otomatik olarak uygulamak ve tırnaktan fatura oluşturma yeteneğine gerçekten yardımcı olacaktır.

3 stilleri ile Duyarlı Tema, Etkinlikler eklemek için Takvim ve günlük / ay satışları ve vergi tutarları. Genel Bakış, Depo başına Stok Değeri, özel satış ve satın alma raporları için Gelişmiş ve Geliştirilmiş raporlar.

Artık Stock Manager Advance ile birden fazla depoyu yönetebilirsiniz.


Stock Manager Advance with All Modules v3.4.25 – Stok Yönetim Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/stock-manager-advance-with-all-modules/23045302

Stock Manager Advance with All Modules v3.4.25 – Stok Yönetim Scripti İndir

https://www105.zippyshare.com/v/mxOfj26o/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir