Stock Manager Advance with All Modules v3.4.29 – Tüm Modüller ile Stok Yönetim Scripti

Stok Yöneticisi Tüm modül ile ilerleyin (Mağaza & POS), sitede satışlarınızı ve envanterinizi yönetmenizi sağlayan PHP / jQuery tabanlı bir web uygulamasıdır.

Shop Module, ürünlerinizi web sitenizden kolayca çevrimiçi olarak satmanıza, PayPal ve Skrill ödemelerini kabul etmenize izin vererek SMA’yı bir sonraki seviyeye getirir. Bu modül, müşterinizin satışlarını, fiyat tekliflerini ve ödemelerini yönetmesine yardımcı olur.

POS (Satış Noktası) Modülü, personelinizin ürünlerinizi kolayca satmasına ve kredi kartı ödemelerini kabul etmesine yardımcı olur. İnternet bağlantısı ile cihazınızdan pos’a kolayca erişin ve bu modül dokunmatik ekran dostudur.

Ofiste, evde, depoda veya hareket halindeyken stok bilgilerinizi güncelleyin, alışveriş yapın ve satış verilerini görüntüleyin. İnternet bağlantısı olan bir cihaza erişmek için tek ihtiyacınız.

Stock Manager Advance yerleşik Fatura ve Envanter Sistemine sahiptir. Fatura Sisteminde Vergi ve İndirimler Var. Bunlar, vergileri ve indirimleri otomatik olarak uygulamak ve fiyat teklifinden fatura oluşturma yeteneği için gerçekten yararlı olacaktır.

3 stilleri ile Duyarlı Tema, etkinlikler ve günlük / ay satış ve vergi miktarları eklemek için Takvim. Genel Bakış, Depo başına Stok Değeri, özel satış ve satın alma raporları için Gelişmiş ve Geliştirilmiş raporlar.

Artık Stock Manager Advance ile birden fazla depoyu yönetebilirsiniz.

Daha iyi Performans, Kullanıcı Arayüzü ve Kullanılabilirlik için POS Modülünü yeniden tasarladı.


Stock Manager Advance with All Modules v3.4.29 – Tüm Modüller ile Stok Yönetim Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/stock-manager-advance-with-all-modules/23045302

Stock Manager Advance with All Modules v3.4.29 – Tüm Modüller ile Stok Yönetim Script İndir

https://www96.zippyshare.com/v/2AqtQ9Tl/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir