Stock Manager Advance with Point of Sale Module v3.4.17 – Stok Yönetim Scripti

POS (Satış Noktası) modülüyle Stok Yöneticisi Avansı, satışlarınızı ve envanterinizi siteden yönetmenizi sağlayan PHP / jQuery tabanlı bir web uygulamasıdır.

Hisse senedi bilgilerinizi güncelleyin, satın alım yapın ve ofiste, evde, depoda veya hareket halindeyken her yerden satış verilerini görüntüleyin. İnternet bağlantısı olan bir cihaza erişmek için ihtiyacınız olan her şey.

Stok Yöneticisi Advance yerleşik Fatura ve Envanter Sistemi vardır. Fatura Sisteminde Vergi ve İndirimler bulunmaktadır. Bunlar vergileri ve indirimleri otomatik olarak uygulamak ve tırnaktan fatura oluşturma yeteneğine gerçekten yardımcı olacaktır.

3 stilleri ile Duyarlı Tema, Etkinlikler eklemek için Takvim ve günlük / ay satışları ve vergi tutarları. Genel Bakış, Depo başına Stok Değeri, özel satış ve satın alma raporları için Gelişmiş ve Geliştirilmiş raporlar.

Artık Stock Manager Advance ile birden fazla depoyu yönetebilirsiniz. 

POS Modülünü daha iyi Performans, Kullanıcı Arayüzü ve Kullanılabilirlik için yeniden tasarladı.


Stock Manager Advance with Point of Sale Module v3.4.17 – Stok Yönetim Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/stock-manager-advance-with-point-of-sale-module/5403161

Stock Manager Advance with Point of Sale Module v3.4.17 – Stok Yönetim Scripti İndir

https://yadi.sk/d/J6Z9vCbMVr0W-Q


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl