Strata v3.0.6 – Ücretsiz Profesyonel Çok Amaçlı Tema

STRATA , profesyonel çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Tamamen Özelleştirilebilir Başlıklar – Her sayfanın koyu veya açık renk şeması, farklı yükseklik ve arka plan görüntüsü (parallax, yeni zoom efekti ve yanıt veren prallax), solda veya sağda başlık metni, altyazı açık / kapalı ve ekmek kırıntıları açık / kapalı. Ayrıca, her sayfa için farklı başlık animasyonu seçebilirsiniz (soldan sağa başlık metni formu veya yukarıdan aşağıya başlık alanı tutucusu). Ek olarak, yazı tipi boyutunu, başlık rengini, başlık vurgulu rengini de seçebilirsiniz.

Tamamen Özelleştirilebilir Mega Menü standard Hem standart hem de mobil menüyü kişiselleştirin, aynı anda geniş veya normal alt menüler oluşturun, simgeler içeren veya içermeyen geniş menü düzenini seçin. Geniş menünün sütunlarından birine widget ekleyin ve istediğiniz düzeni oluşturun. Menüdeki çapaları kullanarak harika bir sayfalık web siteleri oluşturun.

Bölüm Video Arka Planı – Bölümlere video arka plan ekleyin (tam olarak uyar) ve her bölüm için farklı desen resimleri ayarlayın.

Sürüm 3.0.6 

- Strata Core eklentisi 1.0.4'e güncellendi
- Sabit Yazı Başar simgeleri tarzı

Strata v3.0.6 – Ücretsiz Profesyonel Çok Amaçlı Tema Önizleme

https://themeforest.net/item/strata-professional-multipurpose-theme/6808409

Strata v3.0.6 – Ücretsiz Profesyonel Çok Amaçlı Tema İndir

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl