Street Style v1.5 – WordPress Moda ve Yaşam Tarzı Kişisel Blog Teması

Sokak Stili kesinlikle şık ve çekici bir Moda ve Yaşam Tarzı Kişisel Blog WordPress Temasıdır . Estetik yaşam tarzı dergisi , çevrimiçi moda, moda blog yazarı , editör, stil trendleri blog, sağlık ve güzellik, yaratıcı iç çamaşırı tasarımcısı, marka tasarımı ve sağlıklı yaşam tarzı blogu için hazırlanmıştır.

Street Style v1.5 – WordPress Moda ve Yaşam Tarzı Kişisel Blog Teması Özellikleri

Sokak Stili , WP Özelleştirici’nin tam desteği ve tüm tema seçeneklerinin ayarlanması gibi birçok kullanışlı işlev sunar. Ayrıca çeşitli blog yazısı düzenleri vardır ( sayfanın sağ / sol kenar çubuğu, tam genişlik , geniş veya kutulu sürümü arasında seçim yapabilirsiniz ).

  • Ultra hızlı sayfa hızı
  • 10+ Blog Post tarzı
  • 4 hazır ana sayfa
  • Sosyal medya paylaşımı
  • Tüm tema seçenekleri 1 yerde

Tema Instagram Feed ve MailChimp ile uyumludur . Ayrıca , çevrimiçi varlığınızı okuyucularınız için unutulmaz kılmak için WPBakery (aka Elementor’dan daha iyi olduğunu düşündüğümüz Visual Composer ) ve Swiper kaydırıcı ile uyumludur .


Street Style v1.5 – WordPress Moda ve Yaşam Tarzı Kişisel Blog Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/street-style-fashion-lifestyle-personal-blog/14049627

Street Style v1.5 – WordPress Moda ve Yaşam Tarzı Kişisel Blog Teması İndir

https://yadi.sk/d/qCb0ki3ouFb-oQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl