TASKLY – Proje Yönetim Scripti

Taskly, tüm proje yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir araçtır. Çeşitli projeleri yürüten bir kuruluşsanız iş operasyonlarınızı doğaçlama yapmak için oldukça etkili bir araçtır. Basit ve etkili düzeni, projeleri yönetmeyi eskisinden daha kolay hale getirecektir.

TASKLY – Proje Yönetim Script Özellikleri

  • Görevlerin ve projelerin grafiksel gösterimi ile etkili bir gösterge tablosu.
  • Birden çok dilde araçlara erişim.
  • Üstteki arama sekmesi ile görevleri ve projeleri bulmada fizibilite.
  • Kanban görev yönetim sistemi çeşitli projelerin ilerlemesini görmek.
  • Projelere önemli dosyalar eklenmesini sağlayan bir özellik.
  • Görev başarısını organize bir şekilde görmek için kilometre taşları oluşturma ve alt görevler atama.
  • Çoklu kullanıcı izni.
  • İstemcilerle proje bağlantısı paylaşımını etkinleştirir.
  • Notlarınızı kişiselleştirin ve kategorilere ayırın.

Çoklu çalışma alanı

Farklı projeler için birden fazla çalışma alanı oluşturun. Diğer kullanıcıları davet ederek tek bir çalışma alanı oluşturabilir veya çalışma alanını paylaşabilirsiniz.

Yeni diller oluşturun ve özelleştirin.

Bu yazılıma birden çok dilde erişebilirsiniz. Dil artık yazılımı kullanmak için sorun olmayacak. Bu aracı istediğiniz dilde oluşturun ve özelleştirin.

Proje Yönetimi

Yeni projeler oluşturun ve bunlara kullanıcı atayın. Her projeye kullanıcı ekleyin. Belirli bir proje için kalan günler ve her proje altındaki toplam görevler hakkında bilgi alın. Bir bütçe belirleyin ve projeler için kilometre taşları oluşturun.

Dönüm Noktaları

Oluşturulan her kilometre taşı için bir maliyet ve özet de eklenecektir. Kilometre taşlarının durumunu basit bir tıklama ile tamamlamak, eksik veya beklemeye almak için değiştirin.

Taskboard

Mevcut bir projeye yeni bir görev ekleyin ve aciliyete göre bunlara öncelik verin. Görevi kullanıcılara atayın ve görevin tamamlanması için bir bitiş tarihi belirleyin. Göreve yorumlar ekleyin ve tamamlanma kolaylığı için bir alt görev oluşturun. Gerekli bir göreve gerekli dosyaları ekleyin.

Kanban görev yönetimi

Basit bir düzen ile bir kanban panosu kullanarak projelerinizin ilerlemesini yönetebilirsiniz. Net istatistikler, tamamlanan, devam eden, tamamlanan veya beklemedeki projelerin sayısını anlamanıza yardımcı olur.

Çoklu kullanıcı erişimi

Kullanıcıları davet edin ve çeşitli projelere ve çalışma alanlarına erişmelerini sağlayın. Bir kullanıcı sekmesi, her kullanıcının projeleri ve görevleri hakkında kısa bilgi verecektir. İstediğiniz zaman istediğiniz zaman yeni bir kullanıcı ekleyebilir ve gereksiz bir kullanıcıyı kaldırabilirsiniz.


TASKLY – Proje Yönetim Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/taskly-project-management-tool/24264721

TASKLY – Proje Yönetim Script İndir

https://www84.zippyshare.com/v/zIxJOtgf/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir