Tokenbox v1.0 – En İyi Güvenlik Token Sunum Scripti (STO)

Güvenlik Simgesi Sunulan (STO) sistemimiz, halka açık token işlemlerinin çevrimiçi bir web uygulamasıdır. Bu sistem, token dağıtım ve token satışlarını otomatikleştirmek için geliştirilmiştir. Bu web uygulamasını her yerden belirteç alıp satmak için geliştirdik. Bu sistemde ayrıca her aktiviteyi kolayca kontrol edip izleyebilecekleri bir hissedar ve yönetici paneli de bulunmaktadır.

Tokenbox v1.0 – En İyi Güvenlik Token Sunum Scripti (STO) Özellikleri

Tüm belirteç bilgilerini ve menüyü, değişken ekran boyutuna sahip herhangi bir mobil cihazda görüntüleyin. Örneğin masaüstleri, tabletler, akıllı telefonlar.  Çok Dilli desteklenebilir.

Simge sahibi için yönetici paneli, burada yönetici menüde oluşturma, okuma, güncelleme, düzenleme ve silme işlemlerini yapabilir.Yönetici, sistem kullanıcısı, hissedar ve yönetici gibi roller sunan ve ekleyebilecek yeni belirteçler veya paketler oluşturabilecektir.

Yönetici, bir kerede kullanıcıya ve hissedarına bireysel veya çoklu E-posta ve SMS gönderebilir.Hissedar, paket ve jeton satın alabilir ve bu jetonu satın alabilir.

Hissedar, hesap, finans, paket ve bilgi alışverişini hissedar panelinden kontrol edebilir.Hissedar, hissedarlar panelinden para yatırma işlemi yaparak herhangi bir işlem yapabilir, devredebilir ve bakiye çekebilir.Hissedarlar cüzdan geçmişlerini hissedarlar panelinden bir bakışta kontrol edebilirler.

Temel özellik, hissedarın başkalarına başvurabilmesidir. Herhangi bir kişi referanstan herhangi bir miktarda jeton alırsa, başvuruda bulunan kişi yüzdeyi alır, yüzde miktar yönetici tarafından belirlenir.


Tokenbox v1.0 – En İyi Güvenlik Token Sunum Scripti (STO) Önizleme

https://codecanyon.net/item/tokenbox-best-security-token-offering-platform-sto/23824195

Tokenbox v1.0 – En İyi Güvenlik Token Sunum Scripti (STO) İndir

https://yadi.sk/d/G5bEfIKPfEtEbQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir