Traveler v2.5 – Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması

 Gezgin Seyahat Rezervasyon WordPress Tema Eğer yardımcı Zamandan Tasarruf , Tasarruf , Kaydet Yüz , tasarruf edebilir Her şeyi kaydedin , Ortaklık sisteminden kazanç, tamamen özelleştirilebilir rezervasyon formu, esnek çevrimiçi ödemeler, otomatik bildirimler ile Google Calendar ile senkronize: online rezervasyon seyahat yapmak TripAdvisor Takvim, Airbnb Takvim, HomeAway Takvimi.

Gezgin , sadece Seyahat Rezervasyonu Teması değil, seyahat sitesi, Marketplace, Seyahat Acentası, Tur Operatörü, Araba Transferi, Aktivite / Etkinlik, Otel Rezervasyonu, Oda Bnb, Villa Kiralama, Tatil Köyü Kiralama, Uçuş Rezervasyon, Satış Ortaklığı için tasarlanmış bir Rezervasyon Motorudur. Seyahat sitesi Amacınız için kullanmak istediğiniz herhangi bir hizmeti açmak / kapatmak kolaydır.

15 Önceden hazırlanmış demolar ve en iyi optimize edilmiş UI / UX ile güncelleme yapmaya devam edin ve dünyadaki seyahat eğilimleri ile iletişim kurun.

– Dinamik sistem yapmanıza yardımcı olmak için Tema Seçeneklerinde 400+ Esnek seçenek.

– Önceden hazırlanmış demo düzenimize dayanarak, düzeninizi kullanarak bir sistem oluşturmak için kullandığınız birçok elemanı kullanarak düzeninizi tanımlayabilirsiniz.

– Tur acentası, tur operatörü, seyahat blogcusu, doğrudan web sitesinde rezervasyon yaparak otel web sitesi için her türlü seyahat web sitesini yapma veya hepsini bir sitede karıştırma.

– Marketplace’i oluşturmak için Yardım, İş Ortağı / Satıcı’nın ücretsiz veya ücretli liste yükleyebilmesine izin verir.

– Form Builder’ın yerleşik olduğu herhangi bir cihazda kullanılabilecek tamamen özelleştirilebilir rezervasyon formu.

– Form Builder, çeşitli alan türlerini (metin alanları, açılır listeler, çoktan seçmeli ..) yapabilir, özel alanları gerekli veya isteğe bağlı yapabilir, istediğiniz kadar alan oluşturabilirsiniz.

– Çok sayıda eklenti ile WooCommerce ödeme ile çok öğe rezervasyonu Ödeme yapmak için kullanımı ücretsiz.

– Çoklu dil, Arapça dilleri ile WPML ve RTL düzeni ile uyumlu.

– Destek Üyelik fonksiyonları yerleşikler, Ücretsiz / Ücretli yükleme listesi için Ortak / Satıcı bir paket tarafından satın alabilir.

– Düzenli olarak istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz güçlü bir şekilde filtrelenebilir, sıralanabilir ve aranabilir rezervasyon listesi.


Traveler v2.5 – Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/traveler-traveltourbooking-wordpress-theme/10822683

Traveler v2.5 – Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/5qUtQZJPnPqMZA


 

Traveler v2.5 – Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması” için 2 yorum

 • Aralık 29, 2019 tarihinde, saat 22:26
  Permalink

  BOŞ İNDEX GELİYOR TEMA HATASI DİYOR SEBEBİ NEDİR

  Yanıtla
  • Aralık 30, 2019 tarihinde, saat 14:33
   Permalink

   Verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Tema kontrol edilecektir. Herhangi bir sorunda sayfa kaldıralacaktır.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl