Trucking v1.4.6 Transportation & Logistics – Nakliye ve Lojistik WordPress

Kamyon taşımacılığı, lojistik, kamyon taşımacılığı, nakliye şirketleri ve küçük nakliye şirketleri için yaratılmış WordPress Temasıdır. Her nakliye endüstrisi büyüklüğüne uyacak geniş bir ana sayfa düzeni yelpazesiyle birlikte gelir. Firmanızın hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı, tüm tedarik zinciri yönetimi, karayolu ağı veya bunların hepsini birlikte ele alması durumunda hava şartlarına göre kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir düzen bulacaksınız.

 • Sektörün kapsamlı araştırması ve anlayışı Endüstrinizi
  araştırdık, ancak bu temanın size ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunacağından emin olmak için yerel taşımacılık sektörüne danıştık!
 • Basit ve düz noktaya kadar
  Basit, düz noktaya göre tasarım, taşımacılık ve lojistik sektörüne özgü benzersiz unsurlarla!
 • Özel taşımacılık ve lojistik simgeleri
  Özel taşımacılık ve lojistik simgeleri, hizmetlerinizi doğru şekilde sergileme seçeneği sunar! OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ!
 • Birden çok konum google ve etkileşimli kaydırıcı haritaları
  Özel olarak büyük nakliye şirketleri için tasarlanmış etkileşimli konumlar google maps sayfası. Kullanımı ve yapılandırması kolay! Ayrıca güçlü Master kaydırıcıya dayalı yaratıcı etkileşim haritası!
 • İçerik oluşturucu sürükle ve bırak sayfa oluşturucu
  Hızlı, sezgisel ve akıllı sayfa oluşturucu özelleştirmelerinizi hızlı ve kolay hale getirir. Düzeniniz bir dakika içinde yayınlanmaya hazır olacak!
 • Demo içeriği dahil
  Sadece tek bir tıklamayla demo içeriğini yükleyin. Tümünü yükleyin veya neyi yüklemek istediğinizi seçin: yalnızca sayfalar, yalnızca yazılar, yalnızca galeri veya iletişim formu!
 • Tek tıklamayla kurulum
  Güçlü tek tıklamayla kurulum programımızla Trucking yükleyin. Sitenizi hemen çalıştırın ve yayınlanmaya başlayın! Hızlı, kolay ve roket hızlı!
 • Duyarlı ve retina hazır
  Web sitenize mobil cihazlarda bakmak bugünlerde çok önemlidir. Bu yüzden, Trucking’in hem mobil, hem masaüstü hem de retina ekranlarında harika görünmesini sağladık!
 • WPML hazır
  Kamyon Taşımacılığı çok dilli düzenlerin oluşturulmasını destekleyen en popüler WordPress eklentisi ile uyumludur. WPML ile web sitenizi istediğiniz dile çevirin!
 • Akılda SEO ile inşa
  Kamyon taşımacılığı en iyi SEO uygulamalarına dayanır! Bu güçlü ve en iyileştirilmiş WordPress temasıyla sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarın!

Trucking v1.4.6 Transportation & Logistics – Nakliye ve Lojistik WordPress Önizleme

https://themeforest.net/item/trucking-transportation-logistics-wordpress/13432181

Trucking v1.4.6 Transportation & Logistics – Nakliye ve Lojistik WordPress İndir

https://yadi.sk/d/u7edd2AsElezyA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir