Tüm iOS 12 Duvar Kağıtları – Ücretsiz İOS 12 Duvar Kağıdı İndir

İOS 12 Hazır Duvar Kağıtları koleksiyonunun tamamını indirin . Tüm duvar kağıtları 1125 x 2438 Piksel Full HD Çözünürlüktedir. Her büyük iOS güncellemesinde olduğu gibi, Apple da en son iOS 12’de bazı uyuşturucu görünümlü duvar kağıtları ekledi . Yüksek çözünürlükte iOS 12 Stock Wallpapers’ı indirmek  için okumaya devam edin .

iOS12, Apple’ın köşeyi dönecek olan WWDC etkinliğinde duyurması beklenen bir sonraki önemli güncelleme. İOS 12 güncellemesinin, daha iyi arama işlevleri, çok kişili artırılmış gerçeklik oyunları, yeniden tasarlanmış stoklar uygulaması, fotoğrafları iPad’e aktarmak için yenilenmiş arayüz ve daha fazlası için daha derin Siri entegrasyonu gibi tabloya daha fazla yeni özellik getirmesi bekleniyor.

Yaklaşan iOS güncellemesi hakkında pek bir şey bilmiyor olsak da, söylentiler bu zamanda ‘Barış’ olarak kodlandığının farkında. iOS 12, söylentilere inanılacaksa, çoğunlukla hata düzeltmeye odaklanacaktır. Bu yazıda, indirmek için en son iOS 12  Duvar Kağıtlarını paylaşıyoruz.

iOS 12 Duvar Kağıtları

İOS 12 güncellemesi toplam 4 yeni önceden yüklenmiş resmi stok duvar kağıdı ile birlikte geliyor. Tüm duvar kağıtları 1125 x 2438 Piksel Full HD çözünürlüğe sahiptir. Duvar kağıtlarının düzgün çözünürlüğü göz önüne alındığında, bir QuadHD Ekran ile gelen amiral gemisi telefonlar dışındaki tüm akıllı telefonlarda iyi görüneceklerdir.

Bunlar gerçek duvar kağıtlarının düşük kaliteli önizlemeleridir. Tam çözünürlükteki duvar kağıtları aşağıdaki indirmeler bölümündedir.

İOS 12 Stok Duvar Kağıtlarının tamamını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Tüm iOS 12 Duvar Kağıtları – Ücretsiz İOS 12 Duvar Kağıdı İndir | 4 Duvar Kağıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir