Ücretsiz Samsung Galaxy Note10 ve Note10 + Mockup PSD ve Ai Dosyaları

Bugün blogumuzda , bir telefon serisinin fiyatının her seferinde fiyatların yükselmesi ve o kadar yüksek bir fiyatla müşterilere özellikleri sunulmamasından dolayı Samsung’un nasıl bir Apple haline geldiğinden bahsedeceğiz. Telefonu gerçekten satın almak isterdim. 

Samsung, Apple’ı birkaç yıl geri bıraktıklarının aynısını yaptı ve aynı zamanda (sessizce), A LOT’u suçlayan büyük bir şirket kurduklarını da (sessiz) kaldırdılar, ancak geri dönüşler o kadar iyi değildi; kendi müşterilerinin haberlerden memnun kalmadılar. Ancak, Samsung’un Galaxy Note10 ve Note10 + modellerinde neler sunabileceğine bir göz atalım:

 • Hem Samsung Galaxy Note10 hem de Note 10+ , daha fazla güç, daha fazla hız ve daha fazla saklama alanıyla ilgilidir .
 • Müşteriler, Galaxy Note10’un en yeni pili ile ‘şarj’ işleminin keyfini çıkarabilir. Telefonu dakikalarca şarj edebilir ve güçsüz kalmadan endişelenmenize gerek kalmadan saatlerce çalışabilirsiniz.
 • İndirme hızı son derece hızlı ve bunun her parçasını seveceksiniz.
 • İşlemci 7nm’dir.
 • Galaxy Note10’da 8GB RAM ve Galaxy Note10 + ve Galaxy Note10 + 5G’de 12GB RAM alıyorsunuz.
 • Galaxy Note10 256GB dahili belleğe sahip olduğundan, bu akıllı telefonların dizüstü bilgisayarların depolandığını söylemek yanlış olmaz; Galaxy Note10 + ve Galaxy Note10 + 5GB üzerinde 512GB’a kadar dahili depolama elde edeceksiniz.
 • Buna ek olarak, ayrıca satılan ve yalnızca Galaxy Note10 + ve Galaxy Note10 + 5G için kullanılabilen Micro SD Kart ile 1 TB’a kadar depolama alanı elde edebilirsiniz.

Tasarım:

 • Tasarım açısından, Galaxy Note10’un ekranı 6,3′ ve Galaxy Note10 + ve Galaxy Note10 + 5G için 6,8′ dir ve size daha fazla ekran sunar.
 • Genişliği 7,9 mm’dir ve bu akıllı telefonları hepsinden daha zarif hale getirir.
 • Sinematik Infinity-O Ekranı size zekice tasarlanmış bir AMOLED ekran sunmak için burada – ön bakan kamera küçük ama tüm ortamlarda mükemmel şekilde çalışıyor.
 • Toplantı not defterinizi yanınızda taşımayı unuttuğunuzda veya odanıza gelmek istemediğinizde günlerce el yazısıyla yazılmış notlarınızı paylaşılabilir bir dosyaya dönüştürebileceğinizden S Pen, Galaxy Note10 ve Galaxy Note10 + ile gelmek için harika bir şey.
 • En çarpıcı kameraya sahip bir telefon almayı planlıyorsanız, kameralar harika olduğu için bu galaksi Note10 serisi tek seçeneğiniz olmalıdır. Videolarınıza bokeh efekti de ekleyebilir ve bulanıklığı kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bu akıllı telefon size uygun kontrol sağlar ve sarsıntı olmadan sorunsuz videolar çekmenizi sağlar.

Ayrıca Samsung Galaxy Note10’da aşağıdakileri de alabilirsiniz:

 1. Ultra geniş kamera
 2. Canlı Odak
 3. Çift diyafram
 4. Sahne İyileştiricisi
 • USB Konektörü, koruyucu film gibi bileşenler satın almayı tercih ettikleri modele ve içinde bulundukları bölgeye bağlı olarak bazı müşteriler için mevcut olmayabilir. Burada beyaz renkli aksesuarların beyaz renkli cihazlar için mevcut olduğunu da belirtmek önemlidir. müşteriler yalnızca beyaz dışındaki cihazları satın alırken siyah renkli aksesuarlar alır.

Eh, bunlar Samsung aşıklarının gelecek yıl akıllı telefonlarını yükseltmeden önce bilmeleri gereken önemli şeyler. Bununla birlikte, bu çok Samsung akıllı telefonların ihtiyaçlarına cevap vermek için uygulamalar, oyunlar ve mobil web siteleri oluşturmak için bekleyenler, Samsung Galaxy’yi indirmek ve kullanmak için harika, düzenlemesi kolay ve tamamen ücretsiz bir tasarım yarattığımızı biliyor. Note10 ve Note10 + mock-up PSD ve Ai Dosyaları.

Müşterileriniz ve izleyicileriniz için mock-up PSD dosyalarımız ne istersen tasarlamanıza ve geliştirmenize izin vereceğinden, hepinizin ışıldama zamanı. Ve bu ayların hepiniz için çok yoğun olacağını biliyoruz, ancak şunu bilmenizi isteriz ki, tasarım ve geliştirme alanında, büyük ve başarılı olmanın anahtarı, aslında tasarlamadan ve geliştirmeden önce maket oluşturmaktır. 

Ve şimdi Samsung Galaxy Note10 ve Note10 + ile ilgili bilmek istediğiniz her şeye sahip olduğunuza, uygulama ve oyun projelerinize başlayın. Üstleneceğiniz projeler hakkında sizden haber almak isteriz, bu nedenle yorumlar bölümüne yazmayı unutmayın.


Ücretsiz Samsung Galaxy Note10 ve Note10 + Mockup PSD ve Ai Dosyaları

Samsung Galaxy Note10 Mockup – Aİ İndir

Samsung Galaxy Note10 Mockup – PSD İndir

Samsung Galaxy Note10+ Mockup – PSD İndir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir