Ultimate SMS v2.7 – Pazarlama İçin Toplu SMS Scripti

Ultimate SMS, güçlü, esnek ve kullanıcı dostu bir Toplu SMS Pazarlama Uygulamasıdır. Aynı zamanda SMS pazarlamanız için hepsi bir arada bir çözümdür. Kullanımı ve kurulumu kolaydır.

Ultimate SMS çalıştırmak istiyorsanız, o zaman twilio, nexmo, plivo vs. gibi sms gateway sağlayıcılarından sms gateway api satın almanız gerekir. Bunlardan birini seçebilir veya nihai sms ile ağ geçidinizi de ekleyebilirsiniz. Öyleyse, nihai sms’deki sms kimlik bilgilerinizi güncellemelisiniz. Sonunda sms gateway api’nizi kullanarak nihai sms’i kullanarak smslerinizi gönderebilirsiniz.

Ultimate SMS v2.7 – Pazarlama İçin Toplu SMS Scripti Özellikleri

  • Müşteri yönetimiMüşteriler herhangi bir organizasyon için en önemli kişilerdir. Nihai SMS, müşterinize odağınızı daha hızlı ve basit bir şekilde korumanızı sağlayan bir uygulamadır.
  • Fatura YönetimiProfesyonel ve Harika görünümlü Faturalar oluşturun. Faturayı Yazdır veya Fatura PDF’si dahil müşterilerinize doğrudan gönderin. Ayrıca düzenli faturalar ayarlayabilir ve en popüler ödeme ağ geçitleri ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Toplu SMS gönderPromosyon / işlem sm’lerinizi İstemci Grupları veya Telefon rehberi kullanarak müşterilerinize gönderin veya csv veya excel dosyaları yükleyin. Nihai SMS mesajlarınızı otomatik olarak sıraya sokar ve müşterinize birer birer gönderir.
  • Program SMS’i gönderZamanlanmış Mesaj ile, istediğiniz zaman kendinize veya birçok kişiye bir kerede ulaşabilirsiniz. Sadece müşteri gruplarınızı veya Telefon rehberinizi seçin veya csv veya excel dosyalarını yükleyin ve zamanınızı seçin. Mesaj doğru zamanda iletilecektir.
  • İki yönlü smsİki yönlü SMS, alıcıyla konuşmanıza izin vermek için kısa mesaj gönderip alabileceğiniz yerdir. Ultimate SMS kullanarak müşterinize bir metin mesajı gönderebilir ve alabilirsiniz.
  • SMS Raporlarını TemizleUltimate SMS size temiz, minimal ve göz alıcı bir SMS geçmişi raporu sunar. Mobil gelen kutusu gibi sms geçmişinizi alacaksınız.
  • Özel SMS ŞablonlarıZamanınızı azaltmanıza yardımcı olacak tamamen güvenli, özelleştirilmiş SMS şablonları oluşturun. Sadece şablonunuzu oluşturun, sistemde saklayın ve nihayet ihtiyaç duyduğunuzda kullanın.
  • Adres Defteri / Telefon Defteri YönetimiTelefon Defteri / Adres Defteri, mağaza depolamanıza, kişileri aramanıza ve görüntülemenize, kişi bilgilerini düzenlemenize ve silmenize yardımcı olacak kullanışlı bir özelliktir. Telefon Defteri / Adres defteri özelliğinin temel amacı, tamamen otomatik sistem kullanarak kişi ayrıntılarını verimli bir şekilde yönetmektir.
  • Gönderen Kimliği YönetimiDinamik SMS gönderen kimliği ile basit bir SMS’i güçlü bir markalaşma aracına dönüştürerek şirketinizin adını bir kısa mesajın göndereni olarak görüntüleyebilirsiniz. Belirli bir müşteri için Gönderen Kimliği’ni engelleyebilir veya engellemesini kaldırabilirsiniz.
  • Dolandırıcılık karşıtı mesaj sistemiDolandırıcılıkla Mücadele mesajı, Spam mesajı veya yasadışı metin gönderilirken dolandırıcılığı belirleme sistemidir. Spam mesajı gönderen herhangi biri, e-postayı alabilir veya tamamen otomatik bir sistem kullanarak yasadışı bir metin kullanabilir ve bunu yönetebilir.
 • Yönlendirme / Kapama SistemiUltimate SMS Kapsamını kullanarak uygunluğunuzu ayarlayabilirsiniz. Hangi ülkede hizmetinizi vermek istiyorsunuz, hangi ülkede istemiyorsunuz. Yönlendirme / Kapsama sistemi, belirli bir mobil operatör için fiyat belirleme konusunda tam esneklik sağlar ve ayrıca sms göndermede kullanılacak sms ağ geçidini ayarlar.

Ultimate SMS v2.7 – Pazarlama İçin Toplu SMS Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/ultimate-sms-bulk-sms-application-for-marketing/20062631

Ultimate SMS v2.7 – Pazarlama İçin Toplu SMS Scripti İndir

https://www108.zippyshare.com/v/GCblYp0U/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir