Universal v4.4.1 – Çok Amaçlı Android Uygulama Kaynak Kodları

Universal, herkesin uygulama oluşturması için sağlam bir şablondur. Web’in her yerinden içerik kullanabilir ve tek, özelleştirilebilir bir uygulamada birleştirebilirsiniz.

Web’in her yerinden içerik gösterebilmeniz için Universal ile birlikte birçok içerik sağlayıcısını destekliyoruz. İlk olarak, WordPress blog yayınlarınızı WordPress.com veya kendi kendine barındırılan WordPress sitelerinden uygulamanızda göstermek için WordPress’i destekliyoruz. Ardından, Youtube kanallarını, Youtube oynatma listelerini veya canlı videoları doğrudan uygulamanızda göstermek için Youtube’u destekliyoruz. Vimeo, Vimeo kullanıcılarının ve albümlerinin Vimeo videolarını gösterme desteğidir. Radyo da desteklenir, böylece kullanıcılar uygulamanızda Radyo veya Shoutcast / Icecast akışlarını dinleyebilir (meta veri / şimdi oynatılan bilgilerle). Ayrıca WooCommerce Mağazanızı uygulamanıza entegre etmek için WooCommerce sunuyoruz, kullanıcılar ürünlere göz atabilir, sepete ekleyebilir, ödeme yapabilir, giriş yapabilir ve son siparişlerini görüntüleyebilir. 

Universal v4.4.1 – Çok Amaçlı Android Uygulama Kaynak Kodları Özellikleri

 • Sınırsız Öğeler – Uygulamanızda istediğiniz kadar farklı türde içeriği kullanabilir ve birleştirebilirsiniz. Örneğin, WooCommerce’ı canlı video akışları ve Twitter ile birleştirin, her şey mümkündür. İsteğe bağlı olarak simgeler ekleyin, bölümler oluşturun ve vurgulayın.
 • Yeni Malzeme Tasarımı – Universal, en son Malzeme Tasarımı yönergelerine göre tasarlanmıştır. Modern, animasyonlu, hafif, düzenlere sahiptir. Her renkte tamamen özelleştirilebilir.
 • OneSignal’dan Push Bildirimleri – Kullanıcılarınıza kolayca push mesajları ve url’ler gönderin.
 • Uygulama İçi satın alma – Uygulama içi satın alma yaparak kullanıcılarınızın reklamları kaldırmasına veya uygulamanızdaki fazladan içeriğin kilidini açmasına izin verin. *
 • Tablet Kullanıcı Arayüzü – Tabletler üzerinde ayrılmış iki düzlemli düzen ve makaleleri okumak ve dikkat dağıtıcı olmadan içeriği görüntülemek için kapsamlı bir ayrıntı görünümü.
 • Çevrimdışı ve Sık Kullanılanlar – WordPress ve RSS çevrimdışı makaleleri ve yayınları kaydedin. Web sayfaları ve Youtube videoları favori öğeler olarak gönderilebilir. Tumblr ve Flickr görüntüleri, SoundCloud ve WordPress Audio ve diğer medya ekleri yerel depolamaya kaydedilebilir.
 • Özelleştirilebilir – Renkleri özelleştirerek ve kendi simgelerinizi kullanarak uygulamanızı kolayca oluşturun. Ayrıca, örneğin bir başlık resmi ayarlayarak Gezinme çekmeceniz için birden fazla stil arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Admob Banner’ları ve Geçiş Reklamları – Admob’da derleme yapıldığında, uygulamanıza banner eklemek ve navigasyon sırasında geçiş reklamları göstermek yalnızca birkaç saniye sürer.
 • Yorumlar – Uygulamanızdaki Youtube, Facebook, WordPress ve Instagram’daki yayınlara, videolara ve makalelere yorumları gösterin.
 • Sosyal Paylaşım – Kullanıcılarınızın aynı anda hem içerik paylaşmasına hem de uygulamanızı tanıtmasına izin verin.
 • Özel İşlemler – Başka bir uygulamaya kolayca niyet edin veya menüden bir URL açın.

Universal v4.4.1 – Çok Amaçlı Android Uygulama Önizleme

https://codecanyon.net/item/universal-full-multipurpose-android-app/6512720

Universal v4.4.1 – Çok Amaçlı Android Uygulama Kaynak Kodları İndir

https://www96.zippyshare.com/v/yxH5kVi0/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir