userTrack v2.4 – Fare Isı Haritaları ve Tam Ziyaretçi Kaydı ile Özel Analitik

Web sitenize kullanıcı fare etkileşimlerini kaydedin. Tıklama sıcaklık haritaları, fare hareketi sıcaklık haritaları, kaydırma sıcaklık haritaları, istatistikler ve hatta web sitenizdeki kullanıcı faaliyetlerinin tam kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz. Betik, javascript kullanarak kullanıcı hareketlerini izler, bilgileri sunucuya gönderir ve PHP kullanarak işler ve tüm verileri bir MySQL veritabanında saklar.

Açıklama

  • Web sitenize kullanıcı fare etkileşimlerini kaydedin.
  • Sen görüntüleyebilir yoğunluk haritalarını tıklayın web sitenizde, fare hareketi yoğunluk haritalarını, kaydırma yoğunluk haritalarını, istatistik veya kullanıcı etkinliğinin hatta tam kayıtları.
  • Betik, JavaScript’i kullanarak kullanıcı hareketlerini izler, bilgileri sunucuya gönderir ve PHP kullanarak işler ve tüm verileri MySQL veritabanında saklar.

Sınırlama

  • Komutun iframe’lerde etkileşimleri kaydetmediğini unutmayın, çünkü bu etkileşimler güvenlik nedeniyle yeniden yapılanmalar nedeniyle Tarayıcı tarafından geçerli belgeye gönderilmez.
  • Bu komut dosyası, çok fazla trafik çeken web siteleri için uygun değildir. Isı haritası sunan şirketler, tüm bu verileri depolamak ve işlemek için bir bulut ağına sahiptir ve ne kadar kullandığınıza bağlı olarak aylık ücret talep eder. userTrack paylaşılan bir barındırmada bile çalışır, ancak daha sonra 2-3 bin kayda sahip olması komut dosyasını yavaşlatabilir. Arada bir bütün eski kayıtları çıkarmanız önerilir.
  • Bir kullanıcının web sitesinin belirli bir alanına erişmek için giriş yapması gerekiyorsa, o alandaki kayıtları, giriş yapmadığınız sürece görüntüleyemezsiniz. Ayrıca, farklı bir kullanıcı olarak giriş yaptıysanız, kullanıcı panelinde yaptıklarını görebilirsiniz.

userTrack v2.4 – Fare Isı Haritaları ve Tam Ziyaretçi Kaydı ile Özel Analitik Önizleme

https://codecanyon.net/item/usertrack-mouse-monitoring-system/3929603

userTrack v2.4 – Fare Isı Haritaları ve Tam Ziyaretçi Kaydı ile Özel Analitik İndir

https://yadi.sk/d/V55-ryr3VfPtYw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir