VideoPlay v1.2.0 – Video Abonelik Platform Scripti

Kendi Video Abonelik Platformunuzu başlatın! Bu Premium PHP betiği, herhangi bir Video Akış Portalı için mükemmel bir yoldur. Video portalınızı kolayca özelleştirin ve sınırsız video, yayın ve sayfa ekleyin.

Videoları ücretsiz olarak veya yalnızca aboneler için erişilebilir kılmayı ve önemli gelir elde etmeyi seçebilirsiniz.

Bu video CMS, blog, sayfalar, temalar, çeviriler, abonelikler, ödemeler, bülten, sosyal giriş, e-posta şablonları, API ve çok daha fazlası ile birlikte geliyor. Tekrarlayan abonelikleri ve ödemeleri kabul etmek için sitenizi kolayca Şerit ile bağlayabilirsiniz.

VideoPlay v1.2.0 – Video Abonelik Platform Scripti Özellikleri

iOS ve Android – cihazın yerel oynatıcısını etkinleştirmek için iOS ve Android’in algılanması. AppleTV ve ChromeCast’a video akışını destekler.

API Sistemi – Dahil edilen API’yi kullanarak video platformunuz için kolayca eklentiler oluşturun ve kullanıcılarınızın içeriğinizi kendi web sitelerine kolayca entegre etmelerine izin verin.

Video Dağıtımı – Diğer video platformunun videolarınızı almasına izin verin! Kendi video dağıtım sisteminizi oluşturun ve bir video sağlayıcı olun!

Özellik Ton – Son yorumlar, en iyi yorumlar, yeni kullanıcılar, son video oynatıcılar, son aramalar, özel sayfalar, çevrimiçi kullanıcılar, kategori yönetimi, dil yönetimi, sosyal paylaşım, bildirimler!

Mailchimp API – Bülteninize ekleyerek abonelerinizle bağlantıda kalın ve bültenlerinizi otomatik olarak göndermek için web sitenizi Mailchimp API’sine bağlayın.

Önbellek – Site yükleme süresini büyük ölçüde iyileştirir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için veritabanı yükünü azaltır.

Çoklu Dil – Web sitenizi kolayca kendi dilinize çevirin! Sistemdeki her olası karakter dizisi daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için çevrilmiştir!

Kontrol Paneli – Kontrol panelindeki her şeyi yönetin! Çok çeşitli ayarları yapılandırın, istatistikleri kontrol edin, kullanıcıları yönetin, raporları yönetin, sayfaları yönetin, kategorileri yönetin ve çok daha fazlası!

Duyarlı Temalar – Farklı cihazlarda harika görünmek için kolayca özelleştirilebilen 2 güzel önyükleme teması.

SEO Optimize Edilmiş – Her şey, URL’lerden meta etiketlere kadar SEO optimizasyonu düşünülerek tasarlanmıştır. Sosyal paylaşım için meta ve açık grafik etiketlerinin otomatik oluşturulması. Güzel URL’ler, site haritası oluşturma, önbellek sistemi, URL’ler ve başlık ayarları, sayfalama…

Sosyal Giriş – facebook, google veya twitter hesaplarınızla web sitenize kolayca bağlanın!

Kullanıcı Özellikleri – Kayıt, giriş, şifremi unuttum, kullanıcı yorumları, avatarlar, profil kapakları, çalma listeleri, notlar, sık kullanılanlar ve daha fazlası.


VideoPlay v1.2.0 – Video Abonelik Platform Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/videoplay-video-subscription-platform/20656861

VideoPlay v1.2.0 – Video Abonelik Platform Scripti İndir

https://yadi.sk/d/aWzwenEwxneixw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir