Viper v1.3 – Çok Amaçlı Haber ve Dergi WordPress Blog Teması

VIPER , güçlü bir Sayfa Oluşturucu ve 6 aylık destek içeren birçok özellik içeren WordPress şablonu. Dergi, haber, spor, oyun, trave, moda, teknoloji, inceleme sitesi için çok uygundur.

VIPER ile sadece bir kez satın alır ve çok sayıda mizanpajlı güzel bir modern web sitesi alırsınız, ancak ek bir ücret ödemeden ömür boyu güncellemelere erişebileceksiniz, bu da Dergisi, Yaşam Tarzı, Gazete, Blog web siteleri için mükemmel bir WordPress teması olacak.

VIPER’de bugün en modern tasarım dergisi veya haber tarzı temasını yaratmanıza yardımcı olmak için her şey düşünülmüş. İhtiyaçlarınıza en uygun yapıyı oluşturmanıza olanak tanıyan işlevsel ve genişletilebilir Mega Menülerden sonra sosyal ağınızı artırmanıza yardımcı olacak otomatik sosyal sayaçlar gibi özelliklerle.

HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış, animasyonlar ve efektler dahil tüm VIPER özellikleri önce içeriğinize odaklanarak zarif ve amaca yöneliktir. Önceden oluşturulmuş sayfalarımızdan birinden size uygun bir tasarım düzeni seçin veya temayla birlikte gelen kullanımı kolay Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucusuyla tam olarak hayal ettiğiniz gibi kendiniz yaratın.

Google Seni Sevecek

Google aramaları döndürdüğünde, bazen girişlerin yanında derecelendirmeler olduğunu ve bazen olmadığını da fark ettiniz mi? Sizi şema ayrıntılarıyla sıkıntıya sokmayacağız, ancak VIPER’i kodlama biçimimiz nedeniyle sitenizin doğru şekilde görüneceğini söyleyebiliriz. Google sizi sevecek ve potansiyel müşterileriniz de öyle olacak.

Hız için optimize et

VIPER hız için optimize edilmiştir. Bu en hızlı dergi / blog teması. Tüm sorgular en uygun olacak şekilde, tüm komut dosyaları profillenmiş ve web sitenizi en yüksek hızda çalıştırmak için değiştirilmiş.


Viper v1.3 – Çok Amaçlı Haber ve Dergi WordPress Blog Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/viper-multi-purpose-newspaper-news-magazine-blog-wordpress-theme/18893269

Viper v1.3 – Çok Amaçlı Haber ve Dergi WordPress Blog Teması İndir

https://yadi.sk/d/VJuV1sbPYWIE1Q


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir