Whatsapp’ı Sahte Numara İle Kullanmak – Whatsapp Sahte Numara Oluşturmak

Whatsapp’ın özelliklerini ve avantajlarını saymakla bitmez. Hatta bazı insanlar için Whatsapp kullanımı günlük rutin haline gelmiştir. Sabah uyanır uyanmaz Whatsapp’ını kontrol etmeden kendine gelemeyenleri bilirim. 2019 raporlarına göre Whatsapp kullanıcısı 1.5 milyar insanı geçmiş bulunmaktadır.

Bir çok nedenden dolayı insanlar telefonunda 2. Whatsapp’ı tercih edebiliyor. Bunun bir nedeni 2 çift sim kartı telefonunda 2 numaraya whatsapp kurmak istemeleridir. Peki telefonunuz tek sim kartı var ise ve başka bir numaranız yoksa? Başka bir Whatsapp kurmak ve kullanmak mümkün mü? Başka bir sim kartınız yok ve numara almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün bu yazıda Whatsapp’ı sahte numara ile nasıl kullanabiliriz onu göreceğiz.

Bu numaralar American, Filipin, İrlanda numaralıdır. Numaranız sahte yabancı numara olacaktır.

Whatsapp’ta sahte numara almak için bir çok uygulama mevcuttur. Google Play’daki uygulamarın %90’nı verimsiz çalışıyor. Bugün de Google Play’de bulunan yalnız Türkiye için kapalı bir uygulama ile sahte numara alacağız.

2ndLine – Second Phone Number ile Sahte Numara Almak

Başlıktada görüldüğü gibi uygulamanın adı 2ndLine – Second Phone Number. Uygulamaya Google Play üzerinden sahip olamadıysanız alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2ndLine – Second Phone Number İndir – Yandex

2ndLine – Second Phone Number İndir – Google Drive

 

Adım 1 : Uygulamayı indirdikten sonra çalıştırın.

İlk defa dışarıdan uygulama veya oyun yükleyecekleri aşağıdaki görüntü karşılayacaklardır. Bu uyarıyı kaldırmak için ayarlarınızdan Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmanız gerekmektedir. Korkmayın ne yüklediğinizi biliyorsanız bir sıkıntı çıkmayacaktır.

bilinmeyen kaynak uyarısı
Android Bilinmeyen Kaynak Uyarısı

İlk adımda karşınıza böyle bir ayar çıktığında aşağıdaki adımları takip ederek Bilinmeyen Kaynaklara izin verebilirsiniz.

Birinci görüntüde gözüken Bilinmeyen Kaynaklar ‘ Google Play Store Dışındaki Kaynaklardan Uygulama Yüklemesine İzin Ver’  ayarını açıyoruz. Karşımıza çıkan ekrandan İzin Ver butonunu kullanıyoruz. İndirdiğiniz apk dosyasına tekrar tıkladığınızda uyarının yok olacağını göreceksiniz.

Adım 2 : Kurduğunuz uygulamayı açın ve karşınıza gelen ekrandan kayıt olmanız gerekmekte. E-posta onayı olmadığı için E-postanızı ve şifrenizi sallayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi uygulamayı açtığınızda kayıt ol sayfası karşılayacaktır. Kafanıza göre doldurup hesabınızı oluşturabililirsiniz.

Adım 3 : Yukarıdaki 2. ekranda sahte numaranızı seçip Devam et tuşuna basınız. Sonraki ve son ekranda Sahte Whatsapp Numaranızı görebilirsiniz. Bizim aldığımız numarada ülke kodu +1 ‘dir.

Bu yazımızdada sahte numara sahibi olduk. Numaranızı 2. Whatsapp kurarak kullanmak için 1 Telefonda 2 Whatsapp Kullanmak ( Sahte Numara ) makalemize göz atabilirsiniz. Ayrıca bu makalemizde telefonuza ek bir uygulama kurmadan 2. Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

Whatsapp’ı Sahte Numara İle Kullanmak – Whatsapp Sahte Numara Oluşturmak” için 5 yorum

 • Eylül 15, 2019 tarihinde, saat 11:38
  Permalink

  denedim olmadı sanalonay.com dan 53 kuruşa rusya no aldım. adamlar asmış deneyin

  Yanıtla
 • Kasım 29, 2019 tarihinde, saat 23:52
  Permalink

  Arkadaşlar fixlenmiş galiba numarayı kabul etmiyor

  Yanıtla
 • Mart 1, 2020 tarihinde, saat 12:43
  Permalink

  mesaj.shop üzerinden 25 kuruşa alabilirsiniz tr numaraları bile var bunlarla uğraşmayın

  Yanıtla
 • Mart 14, 2020 tarihinde, saat 11:39
  Permalink

  fakenumara.com dan alıyorum ben

  Yanıtla
 • Temmuz 13, 2020 tarihinde, saat 12:38
  Permalink

  Ben de fakenumara.com dan whatsapp fake numara aldım. Çok sağlam beyler.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir