WooCommerce Multi Currency v2.1.6.5 – WordPress Para Birimi Değiştiricisi Eklentisi

Bir WooCommerce mağazanız varsa, WooCommerce Çoklu Para Birimi sizin için olmazsa olmaz bir eklentidir. WooCommerce Çoklu Para Birimi, müşterilerinizin para birimleri arasında geçiş yapmasına ve mağazanızın çok para biriminde ödemeleri kabul etmesine yardımcı olur. Döviz kuru manuel veya otomatik olarak ayarlanabilir. Eklenti, müşterileri otomatik olarak konum belirleyebilir ve fiyatı müşterinin yerel para biriminde gösterebilir.

WooCommerce Multi Currency v2.1.6.5 – WordPress Para Birimi Değiştiricisi Eklentisi Özellikleri

 • Otomatik güncelleme döviz kuru: Eklenti otomatik olarak döviz kurunugünceller. Otomatik güncelleme için zamanı ayarlayabilirsiniz: her 30 dakikada bir, 1 saat, 6 saat, 1 gün, 2 gün, 3 gün, 1 hafta, 1 ay.
 • Başarılı güncelleme döviz kuru e-postası: Eklenti, döviz kurunu güncellediğinde bir bildirim e-postası gönderir.
 • Döviz kurunu elle ayarla: Eklenti, döviz kurunu elle de ayarlamanızı sağlar.
 • Döviz ücreti: Bir para biriminden diğerine para alışverişinde bulunduğunuzda, banka veya havale operatörü bir döviz değişim ücreti uygulayabilir. Başvurmaya karar verdikleri döviz kuru ile piyasada işlem gören reel döviz kuru arasındaki fark döviz kuru ücretidir. WooCommerce Çoklu Para Birimi, döviz kurlarına kalıcı döviz kurları eklemenizi sağlar.
 • Fiyat biçimlendirme: Fiyatların ön uçta nasıl görüntüleneceğini yapılandırın. Örnek: 100 dolar; 100 dolar; 100,00 $; 100.00 $…
 • Özel para birimi simgesi: Özel para birimi simgelerini yapabilirsiniz. Örnek: ABD Doları ABD Doları, ABD Doları, ABD Doları olarak görüntülenebilir.
 • Sabit Fiyat:  WooCommerce Çoklu Para Birimi, her üründe farklı para birimlerinde özel fiyatlar ayarlamanızı sağlar. Sabit fiyatlar döviz kurlarıyla hesaplanan fiyatların üzerine yazacaktır.
 • Gizli Para Birimi:  Eklenti, ön yüzünde görünmesini istemediğiniz para birimlerini gizlemenizi sağlar.
 • Döviz kurunu seçin sever: Döviz kurunu VillaTheme.com, Google Finans, Yahoo Finans’tan güncellemeyi seçebilirsiniz. Gelecekte daha fazla döviz kuru sunucusu eklenecektir.
 • OTURUM kullanın: Eklenti, seçilen para birimini kaydetmek için çerezler yerine oturumu kullanır.
 • Para Birimi Fiyat Değiştiricisi: Ürün fiyatının altında bir değiştirici görünür. Müşterilerin fiyatı para birimleri arasında değiştirmesine izin ver.

WooCommerce Multi Currency v2.1.6.5 – WordPress Para Birimi Değiştiricisi Eklentisi Önizleme

https://codecanyon.net/item/woocommerce-multi-currency/20948446

WooCommerce Multi Currency v2.1.6.5 – WordPress Para Birimi Değiştiricisi Eklentisi İndir

https://www34.zippyshare.com/v/WZCXwWk9/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir