WordPress Yönetici Sütunları İndirin Pro v4.4

Eğer sizde worpdress kullanıcıysanız sitenizi sadece bir sayfa üzerinden her özelliği sürükle bırak ve düzenle seçenekleriyle kolayca düzenleyebilirsiniz.

Sütunlarınızı ekleyin, çıkarın ve yeniden sipariş edin. Sürükle ve bırak arayüzümüzü kullanarak, dünya çapında yüzlerce müşteri tarafından beslenerek, yayınlarınız ve farklı bakış ekranlarınız üzerinde tam yönetim elde edersiniz. Gönderiler, müşteriler, taksonomiler, geri bildirim ve medya için herhangi bir sütunu ekleyin, alın ve yeniden sipariş edin. Seçilebilecek 90’dan fazla sütunla birlikte: öne çıkan resimler, özelleştirilmiş alanlar ve taksonomiler. Her zaman hayalini kurduğunuz arayüzü oluşturun (çok fazla WordPress’e ihtiyacınız varsa).

Zaman Kazandır WordPress İçeriğinizi Yönetme

WordPress İçerik Yönetimi eklentimiz, içeriğinizi güzel ve aranabilir bir genel bakışta gösterir – bu, WordPress içeriğinizi yönetirken zaman kazanmanıza yardımcı olur.

Yönetici Sütunları Nasıl Çalışır?

Yönetici Sütunları, herhangi bir WordPress içeriğini hiç olmadığı kadar hızlı organize etmenize , aramanıza ve düzenlemenizeolanak sağlar !

İçeriğiniz için Mükemmel Genel Bakış Oluşturun

Önemli içeriğinizi sütunlara sürükleyip bırakarak genel bakışa ekleyin – kodlamaya gerek yoktur.

Herhangi bir WordPress İçeriğini Bulun

WordPress içeriğini aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir içerik sıralanabilir, filtrelenebilir ve aranabilir.

Download Free Admin Columns

Satır İçi Düzenleme

Satır içi düzenleme, tek bir içerik parçasını hızlıca değiştirmenize olanak sağlar.

Sütun kümeleri oluştur

Ekranınız genel bakış sayfanızdaki tüm sütunlara sığmayacak kadar küçük mü? Sütun kümeleriyle, birkaç saniye içinde ekranlarınızın farklı görünümlerini oluşturabilirsiniz. Hangi sütun kümesine gireceğinize ve hangi açılan menüye sahip kümeler arasında kolayca geçiş yapacağınıza karar verin.

create-new-set


WordPress Yönetici Sütunları İndirin Pro v4.4 Önizleme

www.admincolumns.com

WordPress Yönetici Sütunları İndirin Pro v4.4 İndir

https://yadi.sk/d/BEl_hswkVDj7wg


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir