Wpcast v1.1.1 – Ses Podcast Duyarlı WordPress Teması

Wpcast, duyarlı podcast web sitenizi kolaylıkla oluşturabilmeniz için taze ve hızlı bir WordPress temasıdır ve herhangi bir programlama becerisi gerektirmez. Wpcast, yazı tipleri, renkler, logo ve tasarım dahil olmak üzere çok çeşitli özelleştirmelere izin veren çok esnektir. Podcast yayıncılığının bu tema ile yaşanması bir esinti ve birkaç saniyeden fazla sürmüyor. Podcast’leri diziye, yazara veya konuya göre düzenleyebilirsiniz; her arşiv, her yayın aboneliği ve okuyucusu için ve Apple Podcast veya Google Podcast gibi harici toplayıcılar için yararlı olan geçerli bir podcast RSS beslemesi oluşturur.

Kesintisiz Müzik

Ajax gezinme eklentisi dahil, ses üretimini kesmeden yumuşak bir sayfa geçişi yaratır.

Çalma listesi, zaman arama, ses kontrolü ve uygulama benzeri bir mobil deneyim ile son teknoloji yanan yeni QantumThemes Müzik Çalar dahil. Bu yeni oyuncu, her modern masaüstünde veya mobil cihazda web ses dinleme, test ve çalışma için gerçek endüstri standardıdır.

Oynatma Listesi

Ses çalma listesini tamamen yönetin, arşiv podcast’lerini ID veya numara ile önceden yükleyin veya derin ve eğlenceli bir kullanıcı deneyimi için müzikçalara herhangi bir parçayı manuel olarak ekleyin.

Sosyal Etkileşimler, Derecelendirme ve Beğenme

Birlikte verilen ReAktions eklentisi ile bu temanın sosyal paylaşım, paylaşım benzeri, görüntüleme sayısı ve derecelendirme gibi birçok etkileşim işlevi vardır.

Gelişmiş yazar detayları

Her yazar doğrudan resim yükleyici ile sosyal simgeler, biyografi ve özel resim olabilir.

Frontend + Backend görsel düzenleme

Gutenberg’den hoşlanmıyorsanız, WPBakery tarafından birlikte verilen Sayfa Oluşturucu ile daha hızlı ve daha kolay bir sayfa oluşturma deneyimi sunuyoruz. Sayfalarınızı sıfırdan düzenleyiciden bile baştan sona oluşturun!

17 Ekstra Sayfa Oluşturucu Kısa Kodlar

Podcast ızgaraları, oynanabilir kaydırıcı, listeler, paylaşım bağlantıları, sosyal simgeler, düğmeler ve daha fazlası! Bu tema, Sayfa Oluşturucu’ya bir kısayol kodu ekleyerek, istediğiniz herhangi bir karmaşık (veya basit) sayfa yapısına erişmeyi kolaylaştırır.


Wpcast v1.1.1 – Ses Podcast Duyarlı WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/wpcast-audio-podcast-wordpress-theme/23264914

Wpcast v1.1.1 – Ses Podcast Duyarlı WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/cWN4mmH6z3QTqw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir