XenForo v1.5.2 – Ücretsiz Script

XenForo, Zend Framework kullanarak PHP programlama dilinde yazılmış ticari bir Internet forum yazılım paketidir. Yazılım, vBulletin vBulletin geliştiricileri Kier Darby ve Mike Sullivan tarafından geliştirilmiştir. 

Yükleme

Tarayıcınızı installXenForo kök URL’nizin altındaki dizine yönlendirin. Örneğin, XenForo kök URL’niz www.example.com/community/öyleyse, tarayıcınızı yönlendirirsiniz www.example.com/community/install/. Doğru URL’ye sahipseniz, XenForo yükleyicisini görmelisiniz.

Sunucu yapılandırmasına bağlı olarak, bazı dizinlerin yazılabilir olmadığı konusunda hata alabilirsiniz. Öyleyse, “dizin izinlerini ayarlama” adımlarını izleyin. Başka bir hata mesajı alırsanız, sunucunuz XenForo’nun gereksinimlerini karşılamaz ve ana makinenizin PHP yapılandırmasında değişiklik yapması gerekir.

Yükleme 2

Bilgisayarınızda 1. adımda indirdiğiniz dosyayı açın. İçinde bir uploaddizin göreceksiniz . Bu dizinin içeriğini sunucunuza yükleyeceksiniz (dizinin kendisine değil).

FTP istemcinizi kullanarak sunucunuza bağlanın ve XenForo kök dizininize (XenForo’yu kurduğunuz dizin) gidin. Bu dizinde admin.phpve gibi dosyaları görmelisiniz css.php.

Yüklemek için FTP istemcisi kullanın içeriğini ait uploadsunucuda XenForo kök dizinine daha önce çıkarılan zip içinde yer aldığını dizine. Tüm dosyaların ve alt dizinlerin yüklendiğinden emin olun. Doğru yapılırsa, mevcut bir dizi dosyanın üzerine yazmış olursunuz; FTP istemcinizin size sorarsa bunu yapmasına izin vermelisiniz.


XenForo v1.5.2 – Ücretsiz Script Önizleme

https://xenforo.com/

XenForo v1.5.2 – Ücretsiz Script İndir

https://yadi.sk/d/ZvfrRwcRPOfa9Q


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl