Youtube Premium APK 2020 – Youtube Vanced – Reklamsız Youtube Uygulaması

 

Gitgide büyüme yolunda giden Youtube; son zamanlardaki reklamları gerçekten kullanıcılarını bıktıracak seviyeye getirdi. Bilgisayardan giriş yaptığımızda Adblock ile engellediğimiz ama mobilde uygulama reklamlarından kurtulamadığımız reklamları can sıkıcı hale geldi. Hatta öyle bir hal aldı ki üst üste 2 reklam izlemeden videoyu izleyemiyoruz. Video ortasında çıkan reklamlardan bahsetmiyorum bile.

Bugün Android cihazlar için Youtube Premium APK sunacağım. Başlıkta yazdığı gibi sadece reklamlardan kurtarmayacak sizi; Youtube Arkaplanda Çalma özelliğini bize sunan güzel bir uygulama.

Bazı kullanıcılar başkaları tarafından düzenlenmiş APK’lar tehlikeli olabiliyor diye yorumlarda bulunabiliyor. Doğru hiçbir düzenlenmiş apk son derece güvenilir bir uygulama değildir. Lakin Sadece Video İzlemeye girmeye çalıştığımız bir uygulamadan oturum açmadığınız sürece daha güvenli olacaktır. Tabikiide oturumda açabilirsiniz, ben bu uygulamayı kullanıpta başına bir şey gelmiş kimseyi duymadım. Tercihler yine okurlarımın tercihidir, görüşlerinizi yorumlarda bekliyorum.

Youtube Premium APK 2020 Kurulum

Apkyı yazının en sonundan veya buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirme tamamlandığında indirdiğiniz apk dosyasına tıklayarak kurulumu bekleyebilirsiniz. Kurulum tamamlandığında artık uygulamanız kullanılabilir hale gelecektir.

İlk defa bu yöntem ile apk yüklüyorsanız; telefonunuz kurulum dosyasına tıklayınca hata verebilir. Dışarıdan apk yüklemeye izin verdiğinizde apk yükleyebilir hale geleceksiniz. Bu ayarı telefonunuzun yönlendirmesiyle aktif hale getirebilirsiniz.

Youtube Premium APK 2020

 

Uygulamamızı açtığımızda sıradan youtube ekranı gibi. Dilerseniz ayarlardan gece modunu aktif veya deaktif edebilirsiniz. Resimlerde de belli olduğu gibi anasayfada ve video orasında, başında hiçbir reklam bulunmuyor.

 

Dilerseniz arkaplan ayarlarınıda düzenleyebilirsiniz. İster uygulamayı arka plana aldığınızda videonun duraklatmasını sağlabilirsiniz, istersenizde arka planda özelliğini açabilirsiniz.

Youtube Premium APK 2020 İndir

Yandex İle İndir

 

Bir sonraki bilgi paylaşım yazısında görüşmek üzere. İstek ve görüşlerinizi yorumlardan veya iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Sağlıcakla kalın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir